Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Laura Biagiotti Perfumy & Perfumy dla kobiet

Chociaż studiowała archeologię w Rzymie, los Laury Biagiotti miał stać się projektantem mody, jak jej matka. W rzeczywistości jej matka była właścicielem sklepu krawieckiego i zaprojektowała mundury dla włoskich linii lotniczych Alitalia. Po kilku latach w rodzinnym biznesie założyła własną firmę odzieżową wraz z mężem, Gianni Cigna. Dopiero w 1972 roku udało jej się stworzyć pierwszą linię kobiecą. Jest również znana jako "Królowa Kaszmiru", ponieważ udało jej się zrobić z kaszmiru popularną tkaninę, zawsze obecną we wszystkich jej kolekcjach, którą każdy mógł nosić. Kobiety uwielbiały jej styl, ponieważ wszystkie jej kolekcje były miękkie i wygodne, a także pochlebne.

Dom Biagiotti, z siedzibą w Via dei Condotti w Rzymie, jest uznawany za jeden z największych domów mody we Włoszech. Kiedy mieszkała w Pekinie, była pierwszą włoską projektantką mody prezentującą kolekcję w Chinach w kwietniu 1988 roku. Otrzymała również nagrodę Marco Polo od chińskiego rządu za sprowadzenie jej kolekcji do Chin.

Zapachy Laura Biagiotti powstają we współpracy z Procter & Gamble. Jej pierwszym zapachem była Fiori Bianchi, wprowadzona w 1982 roku. Jednak jej bestsellerem jest Roma (1988). Butelka wygląda jak starożytna kolumna rzymska, z odpowiednią podstawą i trzonem. Acqua di Roma to świeży, kwiatowy i owocowy zapach, został wprowadzony w 2010 roku. Laura (1994) to letni zapach skomponowany z nut arbuza, brzoskwini, wanilii, wetiwerii i frezji.
Pokaż Więcej