5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Laura Biagiotti Perfumy & Perfumy dla kobiet

Chociaż studiowała archeologię w Rzymie, los Laury Biagiotti miał stać się projektantem mody, jak jej matka. W rzeczywistości jej matka była właścicielem sklepu krawieckiego i zaprojektowała mundury dla włoskich linii lotniczych Alitalia. Po kilku latach w rodzinnym biznesie założyła własną firmę odzieżową wraz z mężem, Gianni Cigna. Dopiero w 1972 roku udało jej się stworzyć pierwszą linię kobiecą. Jest również znana jako "Królowa Kaszmiru", ponieważ udało jej się zrobić z kaszmiru popularną tkaninę, zawsze obecną we wszystkich jej kolekcjach, którą każdy mógł nosić. Kobiety uwielbiały jej styl, ponieważ wszystkie jej kolekcje były miękkie i wygodne, a także pochlebne.

Dom Biagiotti, z siedzibą w Via dei Condotti w Rzymie, jest uznawany za jeden z największych domów mody we Włoszech. Kiedy mieszkała w Pekinie, była pierwszą włoską projektantką mody prezentującą kolekcję w Chinach w kwietniu 1988 roku. Otrzymała również nagrodę Marco Polo od chińskiego rządu za sprowadzenie jej kolekcji do Chin.

Zapachy Laura Biagiotti powstają we współpracy z Procter & Gamble. Jej pierwszym zapachem była Fiori Bianchi, wprowadzona w 1982 roku. Jednak jej bestsellerem jest Roma (1988). Butelka wygląda jak starożytna kolumna rzymska, z odpowiednią podstawą i trzonem. Acqua di Roma to świeży, kwiatowy i owocowy zapach, został wprowadzony w 2010 roku. Laura (1994) to letni zapach skomponowany z nut arbuza, brzoskwini, wanilii, wetiwerii i frezji.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.