Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Laura Mercier Perfumy & Perfumy dla kobiet

Laura Mercier (z imieniem Michèle Mercier) dorastała w prowincji we Francji. Jako dziecko chciała zostać malarką i skończyła w szkole projektowania, jak wtedy, gdy miała 16 lat. Jednak szybko zmieniła zdanie i zdecydowała, że ​​raczej chce malować na twarzach ludzi, niż malować na płótnie. Laura rozpoczęła więc studia w szkole kosmetycznej w Paryżu, gdzie po ukończeniu studiów zaczęła pracować jako artystka makijażu. W 1985 roku Laura została zaproszona do przeniesienia się do Ameryki, aby pomóc w uruchomieniu amerykańskiej Elle. Pracując jako niezależny artysta makijażu dla takich firm jak Chanel i L'Oreal Laura budowała znaną bazę klientów, w tym Madonnę, Celine Dion, Sarah Jessica Parker i Julię Roberts.
W 1996 roku Laura Mercier Cosmetics powstała z myślą o stworzeniu "nieskazitelnej twarzy". Laura od samego początku wybrała wszystkie kolory, produkty i faktury samych produktów, dzięki czemu marka stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Jej wielkie zaangażowanie w markę dało Laurie wiele nagród za swoje produkty, takie jak Allure's 2003 Best Beauty Award za Courtisane Lip Colour i InStyle's 2009 Best Beauty Buys w składzie: Tinted Moisturizer, Oil Free Foundation i Secret Camouflage.
Dzisiaj Laura nadal pracuje jako niezależna artystka makijażu dla najbardziej znanych kobiet na świecie, jej produkt jest sprzedawany w ponad 25 różnych krajach na całym świecie. Jej marka obejmuje teraz kosmetyki, produkty do pielęgnacji skóry, ciała i kąpieli oraz perfumy. Perfumy Laura Mercier są znane ze swojej wysokiej jakości i stała się ulubioną wśród tłumów zapachów, takich jak L'heure Magique i urocza seria Eau Gourmande. Te kolekcje zawierają zapachy z nutami jedzenia i picia, takimi jak ciasto cytrynowe i crème brûlée. Mercier osiągnął także dużą popularność wśród młodszych odbiorców, ze względu na duże wsparcie ze strony popularnej społeczności guru youtuber / beauty.
Pokaż Więcej