5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Laurelle Perfumy & Perfumy dla kobiet

Laurelle to brytyjski perfumiarz, który otworzył swoje drzwi w 2008 roku. Specjalizują się w zabawnych, noszących na sobie zapachach inspirowanych najnowszymi trendami w przystępnej cenie. Wśród najpopularniejszych perfum Laurelle dla kobiet znajduje się świeży i owocowy Femme, zmysłowy na zawsze razem z nutami wanilii, brzoskwini i migdałowego makaronu oraz seria perfum Sexxy Shoo z uroczymi zapachami w specjalnych butelkach w kształcie butów na wysokich obcasach - idealny dla każdego, kto kocha zakupy obuwia lub jako prezent dla dziewczęcej części urodzinowej lub kury!

Laurelle została również wybrana do stworzenia oficjalnej linii zapachowej dla filmu akcji-przygody The Mortal Instruments z udziałem Lily Collins w 2013 roku. Oszałamiająca opowieść znalazła odzwierciedlenie w 2 osobnych zapachach; Siła (2013), aromatyczny owocowy i kwiatowy moc anielska (2013).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.