5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Little Mix Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jade Thirlwall (ur. 1992), Jesy Nelson (ur. 1991), Leigh-Anne Pinnock (ur. 1991) i Perrie Edwards (ur. 1993) to cztery dziewczyny które znamy jako Little Mix.

Zespół został stworzony , podczas osmego sezonu The X Factor UK w 2011 roku. Nie tylko wygrały konkurs, ale byly również pierwszą grupą, która wygrała The X Factor. Po wygranej Little Mix podpisała kontrakt z wytwórnią Syco, której właścicielem jest Simon Cowell. Ich pierwszym singlem była cpver piosenki Damiana Rice'a Cannonball.

Są dobrze znane ze swoich indywidualnych stylów i modnych ubrań, włosów i makijażu, a także hitów takich jak „Secret Love Song” i „Love Me Like You”. Tuż przed wydaniem trzeciego albumu zespołu dziewczyny stworzyły pierwsze perfumy Little Mix, zatytułowane Gold Magic (nawiązanie do przełomowego singla z trzeciego albumu „Black Magic”). Zapach to mieszanką osobowości i stylów wszystkich czterech dziewcząt i zawiera mieszankę świeżych owoców, fiołka, arbuza i piżma.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.