Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Mäurer & Wirtz Perfumy & Perfumy dla kobiet

Michael Mäurer i jego pasierb Andreas August Wirtz założyli firmę Mäurer & Wirtz w Akwizgranie w Niemczech w 1845 roku. Rozpoczęli od produkcji perfumowanych mydeł i detergentów, ale dziś są bardziej znane z zapachów.
Firma Mäurer & Wirtz jest podzielona na trzy różne części biznesowe: Beauty, Prestige i 4711.

Ich pierwsza kobieca woń Mäurer & Wirtz, Tosca, została wyprodukowana w 1921 roku. Był to cytrusowy zapach aldehydowy, który był bardzo popularny w tym czasie i nadal jest bardzo poszukiwany przez fanów zapachów. Wypuścili garść damskich zapachów, a wśród nich najbardziej popularne są Nonchalance (1960), Nonchalance Fue Blue (1990) i Jolie de Nonchalance (1993). Kolekcja Acqua Colonia została wprowadzona na rynek w roku 2009 jako sub-marka 4711. Wszystkie zapachy w tym asortymencie są uniseksualne i opierają się na składnikach, a nie na aromatach.

Intymne połączenie tradycji z nowoczesnością ukształtowało Mäurer i Wirtz od pokoleń. Połączenie niezawodności, kreatywności, tradycji i innowacji pomogło tej firmie odnieść sukces jako globalnego gracza z lokalizacjami w ponad 140 krajach.
Pokaż Więcej