5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Made in Chelsea Perfumy & Perfumy dla kobiet

Made in Chelsea toreality show, który śledzi życie kilku 20-ciu lat urodzonych i chleba w ekskluzywnej Royal Borough of Kensington and Chelsea. Pokaz jest również określany jako SW3, kod pocztowy obszaru. Po raz pierwszy wyemitowano go na E4 9 maja 2011 i od tego czasu ma ponad 10 sezonów. Mimo że wielu członków obsady przychodzi i odchodzi, pochwała musi zostać przyznana Alexandra Felstead (Binky), Mark-Frances Vandelli i Louise Thompson, którzy pojawili się w każdym sezonie poprzedzającym sezon 12. Poza galanterią w prestiżowych miejscach w Południowa Anglia, członkowie obsady często latają do miejsc takich jak Verbier, Saint-Tropez i Dubaj.

Powstało mnóstwo towarów stworzonych do pokazu, gra słów. Fani mogą sobie pozwolić na kubki (Made in ChelTEA), książki (Made In Chelsea: Life and Style Essentials: The Official Handbook) i oczywiście perfumy (Made in Chelsea). Perfumy Made In Chelsea zostały wprowadzone na rynek w 2014 roku i są dostępne w 50 ml wody toaletowej. Osoby szukające nowatorskiego prezentu mogą wybierać między zestawem prezentów łączącym 50 ml EdT z balsamem o objętości 150 ml i zestawem zawierającym te dwa przedmioty i dodatkowy krem ​​do kąpieli o objętości 150 ml. Perfumy Made in Chelsea otwierają się nutami cytrynowymi, które łączą się z kwiatowym sercem konwalii i malin. Ten kobiecy aromat spoczywa na bazie bursztynu, drzewa sandałowego i piżma.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.