5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Madonna Perfumy & Perfumy dla kobiet

Madonna jest legendarną gwiazdą pop, tancerką, aktorką i bizneswomanką. Znana z przesuwania granic i nieustannego zmieniania swojego wyglądu i stylu Madonna jest prawdziwą ikoną i często określana jest mianem Królowej Popu. W 2012 roku wydała pierwsze oficjalne perfumy Madonna, Truth or Dare.

Życie Madonny Louise Veronica Ciccone rozpoczęło się w 1958 roku. Urodziła się z Silvio Anthony "Tony" Ciccone i Madonna Louise Fortin w Bay City w stanie Michigan. Miała surowe katolickie wychowanie, które później było inspiracją dla niektórych z jej najbardziej kontrowersyjnych przebojów, takich jak "Like a Virgin" i "Like A Prayer". Oba utwory wskazują na stosunki z kościołem, który oburzył wiele grup religijnych.

Mimo buntowniczej pasji Madonna jest perfekcjonistką. Była prostą studentką w szkole i ukończyła szkołę średnią w semestrze wcześniej niż jej rówieśnicy. Później otrzymała pełne stypendium na University of Michigan na ich program taneczny, ale zrezygnowała z college'u, aby rozpocząć karierę w show-biznesie. We wczesnych latach 80-tych Madonna zdecydowała się na solową karierę piosenkarki i napisała swój pierwszy hit nr 1 zatytułowany "Everybody". Jej debiutancki album "Madonna" wypadł dobrze i powoli, ale z pewnością stała się powszechnie znana. Dziewczyny na całym świecie uwielbiały styl buntu Madonny, od pończoch kabaretowych i koronkowej bielizny po duże naszyjniki z krucyfiksem i oczywiście odważne ruchy taneczne. Madonna pojawiła się również w ponad 20 filmach. Najbardziej znana jest z roli Nikki Finn w filmie "Who's That Girl" z 1987 roku i jej roli Evita Perón w filmie Evita z 1996 roku. W 1991 roku dokument "Madonna: Truth or Dare" lub "In Bed with Madonna", jak to jest znane, można śledzić Madonnę podczas swojej trasy Blond Ambition World Tour z 1990 roku. W 2008 roku wyreżyserowała swój pierwszy film "Mądrość". Madonna również próbowała swoich sił w pisaniu, w 1992 roku wydała słynną książkę o kawowym stole "Seks", która była ogromnym sukcesem i wyprzedała całą pierwszą edycję w rekordowym czasie. Napisała także kilka książek dla dzieci i kilka biografii o swoich wycieczkach i życiu. Kontrowersje zawsze były częścią kariery Madonny. W latach 80. jej figlarne nastawienie do religii sprawiło wiele kłopotów. Podczas swojej Blond Ambition World Tour z 1990 roku nosiła słynny biustonosz w kształcie stożka zaprojektowany przez Jeana-Paula Gaultiera. Został sprzedany na aukcji w 2012 roku za solidne 40 000 £. W dwudziestym corocznym MTV Music Music Award Madonna, następnie 45, dał Britney Spears, następnie 21, francuski pocałunek i Christina Aguilera, a następnie 22, pocałunek w usta, które przyciągnęły wiele uwagi mediów. Madonna to nie tylko utalentowana piosenkarka popowa i diva mody, ale także odnosząca sukcesy kobieta biznesu. W 2010 roku wypuściła swoją markę lifestylową Truth or Dare razem ze swoją córką Lourdes i jej managerem Guyem Osearym. Truth or Dare produkuje torebki, akcesoria i obuwie, w tym mieszkania, obcasy i buty. Truth or Dare wypuściło także pierwszy zapach Madonny o tej samej nazwie.

Truth or Dare (2012) to biały kwiatowy zapach z kwiatowymi nutami gardeni, tuberozy, neroli, jaśminu na bazie wanilii i bursztynu. Podczas premiery "Truth or Dare" Madonna zatrudniła dwóch męskich modelek, jednego ubranego na biało, niosącego tuberozę i gardenia w ręce, a drugiego ubranego na czarno, trzymającego białą butelkę perfum. Miały symbolizować składniki zapachu, a także jasną i ciemną stronę Madonny. W reklamie telewizyjnej zapachowej Madonna była prezentowana topless, patrząc bezpośrednio na aparat z butelką Prawdy lub Odwagi. W pudełku z perfumami znajduje się Madonna z lustrzanym odbiciem siebie w jasnoczerwonej szmince i jej charakterystycznym krzyżu. Truth Or Dare pojawia się jako woda perfumowana, balsam do ciała i jako zestaw podarunkowy. Flanker Truth or Dare: Naked to bardziej zmysłowa wersja swojego pierwszego zapachu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Zarejestruj Się
Regulamin

(1) Wprowadzenie

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu Perfum-Klik.pl; korzystanie z naszego serwisu oznacza pełną akceptację tego regulaminu przez użytkownika. Jeśli użytkownik nie zgadza się z jakąkolwiek częścią tego regulaminu, nie powinien korzystać z naszej witryny.

(2) Prawa własności intelektualnej

Jeśli nie zaznaczono inaczej, Perfum-Klik.pl lub nasi licencjodawcy są właścicielami praw własności intelektualnej w odniesieniu do witryny internetowej i materiałów zawartych na witrynie internetowej. Z zastrzeżeniem poniższej licencji, wszystkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone.

(3) Licencja na użytkowanie witryny internetowej

Użytkownik może oglądać, pobierać wyłącznie do buforu i drukować strony z tej witryny internetowej, pod warunkiem, że:

(a) Nie opublikuje materiałów z Perfum-Klik.pl (obejmuje umieszczenie na innej witrynie) i nie będzie powielać lub przechowywać materiałów z tej witryny w żadnym publicznym lub prywatnym elektronicznym systemie wyszukiwania informacji;

(b) Nie będzie powielać, duplikować, kopiować, sprzedawać, odsprzedawać, odwiedzać lub w inny sposób wykorzystywać naszej witryny lub materiałów znajdujących się na naszej witrynie w celach komercyjnych bez naszej wyraźnej pisemnej zgody;

(c) Nie będzie edytować lub w inny sposób modyfikować żadnych materiałów znajdujących się na witrynie.

(4) Ograniczenie odpowiedzialności

Informacje znajdujące się na tej witrynie są bezpłatne, a użytkownik przyjmuje do wiadomości, że byłoby nierozsądne, aby pociągać Perfum-Klik.pl do odpowiedzialności w związku z witryną i zawartymi na niej informacjami.

Perfum-Klik.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poprawności informacji zawartych na tej witrynie, nie gwarantuje ich kompletności i dokładności, ani nie zobowiązuje się do zapewnienia dostępności witryny i aktualności materiałów na niej umieszczonych.

W maksymalnym zakresie dozwolonym obowiązującym prawem wykluczamy wszystkie oświadczenia, gwarancje i warunki (w tym, bez ograniczeń, warunki implikowane przez prawo dotyczące zadowalającej jakości, przydatności do określonego celu i wykorzystania rozsądnej staranności i umiejętności).

Nasza odpowiedzialność ogranicza się i jest wyłączona w maksymalnym zakresie dozwolonym obowiązującym prawem. Perfum-Klik.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub następcze straty lub szkody wynikające z tego regulaminu lub w powiązaniu z witryną, wynikające z odpowiedzialności deliktowej, umownej lub w inny sposób - w tym, bez ograniczeń, wszelką utratę zysku, kontraktów, działalności gospodarczej, wartości firmy, danych, dochodów, przychodów lub przewidywanych oszczędności.

Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie wyłącza, ani nie ogranicza odpowiedzialności Perfum-Klik.pl za oszustwa, w przypadku śmierci lub uszkodzenia ciała w wyniku zaniedbania Perfum-Klik.pl, lub odpowiedzialności z jakiegokolwiek innego powodu, której nie można wyłączyć lub ograniczyć na mocy obowiązującego prawa.

(5) Zmiany

Perfum-Klik.pl może okresowo wprowadzać zmiany regulaminu. Należy okresowo zapoznawać się z informacjami na naszej stronie, aby zaznajomić się z aktualną wersją regulaminu.

(6) Całość umowy

Niniejszy regulamin wraz z zasadami ochrony prywatności stanowi całość porozumienia między Perfum-Klik.pl a użytkownikami w odniesieniu do korzystania z witryny internetowej oraz zastępuje wszelkie wcześniejsze umowy w odniesieniu do korzystania z tej witryny internetowej.

(7) Prawo właściwe i jurysdykcja

Niniejsza nota prawna jest skonstruowana i interpretowana zgodnie z prawem Netherlands, a wszelkie spory z nią związane podlegają wyłącznej jurysdykcji sądów Netherlands.

(8) Dane kontaktowe Perfum-Klik.pl

Pełna nazwa firmy to Perfume Click Europe BV, adres Herengracht 449 A, 1017BR Amsterdam, Netherlands. Numer pod jakim zarejestrowana jest firma to 81680155.

Zwroty

Mamy nadzieję, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z zakupu, a Perfum-Klik.pl stara się rozwiązywać wszelkie zaistniałe problemy. Jeśli jednak klienci są w jakikolwiek sposób niezadowoleni z zakupu, niezwłocznie wymienimy produkt, przyznamy kredyt lub zwrócimy koszty.

Warunki dokonywania zwrotu

 1. Klienci mają prawo zwrotu zamówienia w ciągu 28 dni od zakupu. W przypadku, gdy klient skorzysta ze swojego prawa do anulowania zamówienia po jego zrealizowaniu , produkty muszą być zwrócone nieotwarte i nieużywane w celu uzyskania zwrotu kosztów produktu. Klient musi skontaktować się z Perfume Click w celu potwierdzenia zwrotu każdego produktu.
 2. Żądamy, aby produkty zostały zwrócone w oryginalnym opakowaniu.
 3. Wszystkie zwrócone produkty muszą zostać dostarczone w ciągu 28 dni od zakupu, aby kwalifikować się do zwrotu lub wymiany. Wszelkie przedmioty uszkodzone podczas zwrotu z powodu niewystarczającego opakowania mogą otrzymać zwrot części tylko według uznania Perfum-Klik.pl.
 4. Jeśli produkt nie dotarł do klienta, należy poinformować Perfum-Klik.pl o tym fakcie w ciągu 28 dni od daty wysłania, w celu przeprowadzenia dochodzenia. Po upływie 28 dni żadne roszczenie nie będzie przyjęte.
 5. W rzadkich przypadkach, gdy klient otrzyma nieprawidłowy przedmiot, Perfum-Klik.pl, po otrzymaniu zwróconego nieprawidłowego przedmiotu, wyśle prawidłową rzecz i zwróci koszt opłaty pocztowej.
 6. Zamówienia zwrócone lub „Nie odebrane” od naszej firmy kurierskiej zostaną zrefundowane wyłącznie według kosztu produktu. Klienci zostaną o tym fakcie poinformowani. Jeśli klient nadal jest zainteresowany produktem, musi go ponownie zamówić.
 7. Nasz Adres Zwrotny to: RETURN_ADDRESS.

Regulamin bonów upominkowych

 1. Bony upominkowe można realizować wyłącznie na produkty przedstawione na witrynie internetowej Perfum Klik (www.perfum-klik.pl)
 2. Bony upominkowe są jak gotówka. Bony nie podlegają wymianie w przypadku zagubienia lub kradzieży.
 3. Bonu upominkowego nie można wymienić na gotówkę. Bon nie podlega wymianie lub przekazaniu innej osobie.
 4. Bon można wykorzystać na każdy produkt o cenie niższej lub równej kwocie nominalnej umieszczonej na tym kuponie. Jeżeli wartość zakupu przekroczy wartość bonu upominkowego, w celu dokonania transakcji konieczne jest dokonanie płatności. Niewykorzystaną kwotę można wykorzystać w kolejnych transakcjach.
 5. Bon jest unikalnym kodem. Prosimy nie ujawniać tego kodu innym osobom; za niewłaściwe wykorzystanie kodu odpowiada kupujący.
 6. Kody bonów są ważne 12 miesięcy od daty zakupu.
 7. Wartość pieniężną bonu upominkowego można sprawdzić, wprowadzając kod bonu w kasie na witrynie www.perfum-klik.pl.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym czasie.

Więcej informacji znajduje się na stronie kontaktu.

Zasady ochrony prywatności

Dokładamy starań, aby ochronić prywatność osób odwiedzających naszą witrynę. Zasady ochrony prywatności określają, w jaki sposób postępujemy z danymi osobowymi.

Perfume Click Europe BV. zbiera dane na różne sposoby w celu ulepszenia naszych usług. Użytkownicy którzy wyraźnie wyrazili na to zgodę, będą otrzymywać spersonalizowanych oferty za pośrednictwem e-mail marketingu lub samej strony internetowej. W tej sekcji opiszemy, w jaki sposób możemy gromadzić i wykorzystywać Twoje dane.

1. Kim Jesteśmy?

Perfume Click Europe BV. to firma handlu elektronicznego z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Od 2009 roku sprzedajemy perfumy i produkty kosmetyczne online.

2. Jakie Informacje Zbieramy?

Możemy gromadzić, przechowywać i wykorzystywać następujące rodzaje danych. Poniżej znajduje się więcej informacji o tym, jakie dane możemy gromadzić i kiedy to robimy.

(a) Informacje na temat wizyt i korzystania z perfum-klik.pl

(b) Informacje na temat wszystkich transakcji przeprowadzonych lub mających związek z perfum-klik.pl, w tym informacje dotyczące wszelkich dokonanych zakupów towarów lub zamówionych usług.

(c) Informacje, które przekazujesz nam w celu zarejestrowania u nas konta użytkownika i / lub subskrybowania powiadomień e-mail o perfume-click.co.uk.

(a) Odwiedzając Naszą Stronę:

Perfumy Click zbiera pewne szczegóły dotyczące korzystania z witryny w celu ulepszenia naszych usług, doświadczenia użytkownika oraz dostarczenia danych i analiz dotyczących sposobu uzyskiwania dostępu do strony internetowej i jej użytkowania.

Możemy gromadzić informacje o komputerze i wizytach klienta na tej witrynie, takie jak adres IP, położenie geograficzne, rodzaj przeglądarki, źródło przekierowania, długość wizyty oraz liczba odsłon. Możemy korzystać z tych informacji w celu administrowania tą witryną, poprawy użyteczności witryny oraz w celach marketingowych.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Cookie to plik tekstowy wysyłany przez serwer do przeglądarki i zapisywany przez przeglądarkę na dysku lokalnym. Plik tekstowy jest odczytywany przez serwer za każdym razem, gdy przeglądarka żąda dostępu do strony na serwerze. Dzięki temu serwer identyfikuje i śledzi przeglądarkę internetową.

Możemy wysłać pliki cookie, które mogą być zapisywane przez przeglądarkę na dysku lokalnym komputera. Możemy korzystać z informacji uzyskanych z pliku cookie w celu administrowania tą witryną, poprawy użyteczności witryny oraz w celach marketingowych. Możemy również wykorzystać te informacje do rozpoznania komputera klienta podczas odwiedzania naszej witryny internetowej oraz personalizacji witryny internetowej.

Większość przeglądarek pozwala odmówić przyjęcia plików cookie. (Na przykład w programie Internet Explorer można odrzucić wszystkie pliki cookie, klikając „Narzędzia,”„Opcje internetowe,” „Prywatność” i wybierając opcję „Zablokuj wszystkie pliki cookie” za pomocą suwaka wyboru.) Będzie to jednak mieć negatywny wpływ na użyteczność wielu witryn internetowych.

Większość przeglądarek pozwala odmówić przyjęcia plików cookie. (Na przykład w programie Internet Explorer można odrzucić wszystkie pliki cookie, klikając „Narzędzia,”„Opcje internetowe,” „Prywatność” i wybierając opcję „Zablokuj wszystkie pliki cookie” za pomocą suwaka wyboru.) Będzie to jednak mieć negatywny wpływ na użyteczność wielu witryn internetowych.

(b) Kiedy Złożyłeś Lub Próbowałeś Wykonać Zamówienie:

Pola obowiązkowe w sekcjach kasowych są wymagane w celu ułatwienia zakupu i dostarczenia zamówienia, wypełnienia umowy uzgodnionej w ramach zakończonego procesu zamówienia, zgodnie z 6.1 GDPR. Przekazujemy naszym kurierom odpowiednie dane, takie jak adres i numer telefonu, aby mogli dostarczyć zamówienie i potwierdzić dostawę za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Informacje te są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji dostawy.

Perfum Click wymaga podania następujących informacji przy próbie złożenia zamówienia:

Adres E-mail

Potrzebujemy Twojego adresu e-mail, abyśmy mogli przesłać potwierdzenia zamówienia i dostawy oraz powiadomić Cię o problemach z zakupem. Nie będziemy wysyłać e-maili marketingowych, chyba że wyrażasz na to zgodę poniżej.

Imie

Prosimy o podanie nazwiska, ponieważ jest to wymagane przez naszego kuriera do dostarczenia zamówienia.

Numer Telefonu

Prosimy o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem. W przypadku niektórych kurierów potwierdzenie doręczenia może zostać przesłane na podany numer.

Pełen Adres

Te informacje są wymagane do dostarczenia zamówienia. Jeśli płacisz kartą lub fakturą, potrzebujemy również tych informacji, aby potwierdzić płatność.

Kraj

Ta infromacja jest niezbędna aby dostarczyć Twoje zamówienie.

Informacje wrażliwe, takie jak adresy e-mail, numery telefonów, adresy domowe lub służbowe oraz pełne imię i nazwisko nie są publicznie dostępne na stronie. Nasz proces realizowania zamównień jest szyfrowany, aby zapewnić ochronę Twoich danych. Jeśli nie wyraziłeś wyraźnej zgody na otrzymywani eofert marketingowych na Twój adres e-mail, nie będziemy wysyłać Ci materiałów reklamowych za pomocą tych danych lub innych metod kontaktu.

Wszelkie wprowadzone informacje o płatnościach są przetwarzane przez zaufane strony trzecie, które z kolei są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi danych. Informacje, takie jak dane karty, informacje o koncie PayPal i inne dane, które mogą zostać wykorzystane do zapłaty, nie są przechowywane przez nasz system i nie są dla nas dostepne. Zachowujemy jedynie informacje na temat kwoty zapłaconej, usługi użytej do sfinalizowania płatności i referencje dotyczące płatności. O ile użytkownik nie wyraził zgody na wykorzystanie swoich danych do celów personalizacji, informacje te wykorzystywane są wyłącznie w celu wypełnienia naszej umowy z Tobą i rozwiązania wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas zakupu.

(c) Podczas Rejestracji Konta Użytkownika Lub Rejestracji w Celu E-maili Marketingowych:

Możesz zarejestrować konto użytkownika bez realizacji zamówienia. Podczas rejestracji konta użytkownika rejestrujemy następujące dane. Te informacje są używane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w przypadku jakichkolwiek problemów lub zmian związanych z Twoim kontem użytkownika. O ile nie wyrazisz na to zgody, nie będziemy wykorzystywać tych danych do wysyłania jakichkolwiek materiałów marketingowych.

Imię

Nazwisko

Numer Telefonu

Adres Emailowy

Hasło

Po zarejestrowaniu się w marketingu e-mailowym - za pośrednictwem naszej witryny lub podczas rejestracji, rejestrujemy Twój adres e-mail. Jest to jedyny adres e-mail, który będzie używany do wysyłania materiałów marketingowych do Ciebie. Jeśli wyraziłeś zgodę na to, inne dane dotyczące Twoich zakupów mogą zostać wykorzystane do wysyłania spersonalizowanych, ukierunkowanych kampanii e-mailowych.

Poza informacjami rozsądnie niezbędnymi do celów określonych w innych miejscach niniejszych zasad ochrony prywatności, możemy ujawnić informacje o klientach:

(a) W zakresie wymaganym przez prawo;

(b) W związku z wszelkimi postępowaniami sądowymi lub potencjalnymi postępowaniami sądowych;

(c) W celu określenia, wykonywania lub ochrony naszych praw (obejmuje to przekazywanie informacji innym osobom w celu zapobiegania oszustwom i zmniejszenia ryzyka kredytowego);

(d) Nabywcy lub sprzedawcy (lub potencjalnemu nabywcy lub sprzedawcy) jakiejkolwiek działalności lub aktywów, które są (lub są planowane) do sprzedaży lub zakupu.

Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych w niniejszych zasadach ochrony prywatności, dane osobowe nie będą ujawniane osobom trzecim.

3. Jak Wykorzystujemy Twoje Informacje?

Oprócz zastosowań zidentyfikowanych w innych miejscach niniejszej polityki prywatności, możemy wykorzystywać Twoje informacje do:

- Do Zrealizowania złożonego Przez Ciebie zamówienia.

- Do Dostarczenia Twojego zamówienia we współpracy z naszymi kurierami, wysłania zamówienia i potwierdzenia dostawy oraz skontaktowania się z Tobą, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z zakupem.

- Do Ulepsznia naszej witryny poprzez anonimową analizę zachowań użytkowników.

- Do Poprawienia Twojego wrażenia przeglądania poprzez personalizację strony internetowej.

- do Uzyskania informacji zwrotnych na temat usług, które świadczymy. Można to zrobić za pośrednictwem stron trzecich, takich jak Trustpilot.

- Do Przesłania nam ukierunkowanych wiadomości e-mail, jeśli poprosiłeś o to.

- Do zgłoszenia się do konkursu.

- Do Przekazywania innym firmom informacji statystycznych o naszych użytkownikach - ale te informacje nie będą wykorzystywane do identyfikacji poszczególnych użytkowników.

Jak opisano powyżej, dane mogą być wykorzystywane do analizy zachowania i użytkowania witryny. Jeśli wyraziłeś na to zgodę przy Realizacji zamówienienia lub ręcznie rejestrując się, możemy również użyć dostarczonych danych do wysłania Ci ukierunkowanych, zautomatyzowanych wiadomości z informacjami o zakupionych lub przeglądanych produktach. Możemy wykorzystywać dane dotyczące zakupu, w tym zakupione przedmioty i wydaną kwotę, w celu personalizacji ofert e-mail marketingowych. Nigdy nie użyjemy Twoich unikatowych szczegółów płatności w celach marketingowych.

Po wyrażeniu zgody przy realizacji zamówienia możemy również wykorzystać dane dotyczące zakupu, w tym zakupione przedmioty i wydaną kwotę, w celu personalizacji ofert na stronie internetowej. Odbywa się to jedynie w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanej usługi zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

Nigdy nie sprzedamy ani nie udostępnimy Twoich danych stronom trzecim. Możemy jednak przekazać pewne informacje naszym dostawcom zewnętrznym lub firmom stowarzyszonym w celu świadczenia usług w naszym imieniu lub zebrać opinie na temat usługi, której Tobie udostępniliśmy. Kiedy korzystamy z usług zewnętrznych dostawców, ujawniamy jedynie informacje potrzebne do dostarczenia danej usługi.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie / identyfikatory reklamowe w celach reklamowych za pośrednictwem sieci Criteo. Dzięki temu możemy wyświetlać nasze reklamy użytkownikom, którzy są zainteresowani naszymi produktami w partnerskich witrynach i aplikacjach. Technologie kierowania wykorzystują pliki cookie lub identyfikatory wyświetlania reklam i wyświetlają reklamy w oparciu o dotychczasowe zachowanie użytkownika. Aby przeczytać więcej i / lub sprzeciwić się ich usługom, zapoznaj się z ich polityką prywatności. Polityka prywatności Criteo jest dostępna: http://www.criteo.com/privacy/.

Korzystamy z Trustpilot, aby zbierać recenzje użytkowników naszej witryny i usługi. Jeśli wyślemy Ci zaproszenie do recenzji, Trustpilot ma dostęp tylko do Twojego adresu e-mail, imienia i numeru zamówienia w celu weryfikacji.

Jak opisano powyżej, ta strona korzysta z Google Analytics w celu ulepszenia naszej usługi i gromadzenia informacji o odwiedzających w tym celu za pomocą plików cookie. Informacje te są anonimowe i służą wyłącznie do celów analizy i poprawy usług. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych informacji w ten sposób, chyba że zażądasz inaczej. Nasza strona internetowa wykorzystuje również Google Adsense do integracji i informowania o reklamach od Google na różnych platformach. Reklamy te mogą opierać się na tym czego wyszukiwałeś w pzeszłości lecz te informacje są przechowywane tylko przez Google i nie są udostępniane innym użytkownikom ani stronom. Aby przeczytać więcej i zrezygnować z tych usług, skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z polityką prywatności Google pod adresem: https://policies.google.com

Nawet jeśli nie wyraziłeś zgody na otrzymywanie od nas emaili marketingowyuch, nadal możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail lub numeru telefonu, który podałeś. Nie skontaktujemy się z Tobą, chyba że wystąpi pilny problem z zamówieniem, na przykład w przypadku nieudanej dostawy lub problemu z płatnością. Te e-maile będą ściśle oparte na usługach i nie będą zawierać żadnych reklam.

4. Jak Chronimy Twoje Dane?

Jest dla nas bardzo ważne, abyśmy zachowali bezpieczeństwo Twoich informacji. Wszelkie poufne informacje są szyfrowane, a wszystkie interakcje w naszej witrynie odbywają się w 256-bitowym szyfrowanym SSL: połączenie zweryfikowane przez COMODO CA Ltd. Jednak wszelkie informacje przesyłane przez Internet mogą zostać naruszone, a kiedy przekazujesz nam informacje, robisz to w swoim własne ryzyko. Prosimy o zachowanie hasła do wszystkich kont użytkowników, które zostały zarejestrowane przez nas jako poufne.

Możemy aktualizować tę politykę prywatności od czasu do czasu, publikując nową wersję na naszej stronie internetowej.

Możemy aktualizować tę politykę prywatności od czasu do czasu, publikując nową wersję na naszej stronie internetowej.

5. Twoje Prawa I Dane Kontrolera Danych

Perfume Click gromadzi i przetwarza dane osobowe zarówno jako procesor, jak i kontroler, zgodnie z definicją zawartą w ogólnym rozporządzeniu w sprawie ochrony danych (GDPR).

Jest dla nas ważne, abyś miał prawo głosu w stosunku do danych, które zbieramy. Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, aby:

- Wycofać zgodę na otrzymywanie e-maili marketingingowych, spersonalizowanych usług lub polityki danych jako całości.

- Poprosić o dostęp do wszelkich danych zebranych przez Perfume Click o Tobie.

- Aby Zmodyfikować wszelkie dane zebrane przez Perfume Click o Tobie.

- Aby jakiekolwiek dane, które Perfume Click Zebral na Twój Temat zostały usunięte.

- Żądaj, aby twoje dane nie zostały zebrane. Prosze pamiętać, że nie będziemy mogli księgować żadnych zamówień bez niezbędnych danych osobowych wymaganych do dostarczenia, takich jak pełny adres, nazwisko i sposób kontaktu.

- Żądaj, aby twoje dane nie były wykorzystywane do analizy, badań, automatycznego podejmowania decyzji lub marketingu bezpośredniego.

Uważamy, że sprawdzenie i kontrolowanie sposobu, w jaki wykorzystujemy Twoje dane było dla Ciebie bardzo łatwe. Staramy się wykonać dowolne z opisanych powyżej działań w ciągu 1 miesiąca lub mniej na życzenie. Możemy jednak potrzebować przechowywać pewne dane przez okres do 6 miesięcy z uwagi na zapobieganie oszustwom i podatkom. Jeśli to w jakikolwiek sposób zakłóci powyższe standardy, skontaktujemy się z Tobą, aby znaleźć rozwiązanie. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących gromadzenia i przechowywania danych, prosimy o kontakt pod adresem:

Email: data@perfume-klik.pl

Herengracht 449 A, 1017BR Amsterdam, Netherlands

(6) Zmiany regulaminu

Możemy okresowo dokonywać aktualizacji zasad ochrony prywatności przez umieszczenie nowej wersji na naszej witrynie internetowej. Należy od czasu do czasu zapoznawać się z niniejszą stroną, aby mieć pewność, że użytkownik akceptuje ewentualne zmiany.

Możemy również przesyłać informacje o zmianach zasad ochrony prywatności pocztą elektroniczną.

We may also notify you of changes to our privacy policy by email.


Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.

Pliki cookie na Perfum-Klik.pl
Klikając 'Akceptuję', zezwalasz Perfum Klik na używanie plików cookie w celu uzyskania najwyższej jakości korzystania z naszej witryny. Używamy plików cookie do celów funkcjonalnych i marketingowych. Polityka prywatności.
Zarządzaj plikami cookie

Wybierz swoje preferencje dotyczące plików cookie: