Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Mayfair Perfumy & Perfumy dla kobiet

Mayfair Pefumes to brytyjska marka zlokalizowana niedaleko Londynu, która powstała w 2004 roku. Firma oferuje popularne zapachy i kosmetyki, które wcześniej zostały przerwane, a tym samym przyczyniają się do przywrócenia ulubionych produktów na szybko rozwijającym się rynku kosmetycznym. Ich stale rosnący katalog produktów obejmuje perfumy dla kobiet i mężczyzn, kosmetyki i kosmetyki do opalania.

Mayfair nabyła prawa do popularnego pudru do twarzy Feather Finish z francuskiego domu piękności Lentheric, który kilka lat temu wstrzymał produkcję popularnego produktu. Puder do twarzy został ponownie wydany przez Mayfair i nadal przekonuje fanów piękna na całym świecie dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i wskazówkom Camelia Oil, który chroni skórę, zachowując jej blask przez maksymalnie 25 godzin.

Katalog zapachów Mayfair zawiera szeroką gamę popularnych kobiecych zapachów. Jednym z ich bestsellerów jest kwiatowy Eau de Toilette Flair (1999), który opiera się na klasycznym zapachu oryginalnie wprowadzonym przez Lentherica. Łączy kwiatowe nuty jaśminu, róży i mimozy z pikantną gałką muszkatołową i aromatycznym drzewem sandałowym, piżmem i bursztynem. Znany zapach Paganu Jovan, wydany po raz pierwszy na początku lat 60., został przywrócony do życia przez Mayfair Perfumes. Rozpoznawalna mieszanka egzotycznych kwiatów pozostaje silnym kwiatowym zapachem o niezwykłej długowieczności i uprawie. Inne godne uwagi perfumy z kolekcji Mayfair to orientalny kwiatowy zapach Tramp, orientalny kwiatowy Just Musk (2003) i kolekcja Floralia, która zawiera różne zapachy koncentrujące się na pojedynczej nucie kwiatowej.
Pokaż Więcej