Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Mexx Perfumy & Perfumy dla kobiet

Mexx to współczesna holenderska firma zajmująca się stylem życia, która nie tylko oferuje odzież, ale także okulary, okulary przeciwsłoneczne, buty, dywany, pościel i perfumy. Mexx został wydany w 1986 roku przez Rattan Chadha. Dzisiaj Mexx został sprzedany i jest obecnie multimilionową firmą z ponad 800 sklepami i punktami sprzedaży na całym świecie.

Mexx jest nastawiony głównie na młodych i młodych duchem, ich sukienki są zabawne i zalotne, buty Mexx funky i kolorowe, a ich zapachy zalotne i interesujące.

Przez pewien czas Mexx należał do grupy Liz Claiborne, firmy z wieloma markami, która nie tylko sprzedawała ubrania, ale także perfumy. Ta wiedza o przemyśle perfumeryjnym wkrótce stała się częścią marki Mexx, a obecnie dostępnych jest ponad 50 różnych butelek i perfum dostępnych w Mexx.

Większość perfum Mexx ma męski odpowiednik, taki jak Life is Now z 2015 roku. Miejski, witalny i orzeźwiający zapach z owocowym topem, który nadaje się do kwiecistego serca. Baza otula zapach mieszaniną wanilii, cedru i piżma.

Look Up Now Life Is Zaskakujące dla Niej (wersja męska nazywa się po prostu Dla Niego) to idealny letni zapach, butelka jest czysta ze świeżą pomarańczową "naklejką" prowadzącą do miseczki pełnej świeżych pomarańczy. Zapach otwiera się owocowymi nutami gruszki, brzoskwini i jeżyny, które idealnie komponują się z letnim bukietem tuberozy, gardenii i jaśminu. Podstawą jest subtelna mieszanka drzewa sandałowego, cedru i wanilii.

Mexx Wild jest jednym z naszych ulubionych. To ciepłe i słodkie perfumy, skierowane do nieustraszonych kobiet, które są pewne siebie i pewne siebie. Mocną górę malin, bergamotki i neroli śledzą intensywne i zaakcentowane nuty serca, hibiskusa, płatków róż i Frangipani. Podstawą jest pewna siebie i przepiękna mieszanka wanilii, heliotropu i bursztynu. Całoroczny zapach, który jednocześnie jest jednocześnie elegancki i dziki.

Zobacz wszystko

Mexx linia czasu

Mexx
Kolekcje
JUŻ OD
49
Mexx Black Woman
JUŻ OD
32
Mexx Energizing Woman
JUŻ OD
16
Mexx Fresh Woman
JUŻ OD
18
Mexx Ice Touch Woman 2014
JUŻ OD
38
Mexx Life Is Now for Her
JUŻ OD
25
Mexx Lovesome
JUŻ OD
20
Mexx Magnetic Woman
JUŻ OD
45
Mexx Mexx Woman
JUŻ OD
25
Mexx Mexx Woman Summer Edition
JUŻ OD
25
Mexx Mysterious
JUŻ OD
49
Mexx Pure Woman