Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Molton Brown Perfumy & Perfumy dla kobiet

Firma Molton Brown została założona w 1973 roku przez Caroline Burstein i Michaela Collisa i rozpoczęła działalność jako salon fryzjerski. Para zaczęła używać własnych domowych produktów do pielęgnacji włosów, które działały cuda. Klienci przybywali do tego miejsca, aby poddać włosy działaniu tych specjalnych mikstur. Po tym jak ich popularność wzrosła, zaczęli rozszerzać asortyment produktów do pielęgnacji ciała. Pozostając blisko domu, wszystkie produkty są wytwarzane w Londynie z wykorzystaniem własnej fabryki w Elsenham, Essex.

Wiele lat temu Molton Brown użył nieznanego modelu Kate Moss w jednej z ich reklam i można powiedzieć, że Molton Brown odkrył to klasyczne piękno. Ich firma znana jest również z niesamowitego traktowania pracowników. Wolisz budować długoterminowe relacje niż mieć dużą rotację pracowników, świadczenia obejmują dodatkowy dzień wolny w dniu ich urodzin, dodatkowy tydzień, gdy bierzesz ślub i bezpłatne karty podarunkowe.

Molton Brown wkroczył w świat perfum w 2007 roku, kiedy wprowadzili zestaw perfum. Te wody toaletowe, perfumy i wody kolońskie zostały wypuszczone, by uzupełnić ich popularne kolekcje. Pierwszy zapach, który był skierowany wyłącznie do kobiet, to Intoxicating Davana Blossom (2007). Ten delikatny, kwiatowy i owocowy zapach powstaje poprzez połączenie warstw białego i żółtego kwiatu z podstawą jaśminu i balsamu tolu. Następnie powstał Mahina (2013), część kolekcji Navigations Through Scent, z ekscytującymi tahitańskimi akcentami wanilii i frangipangi.
Pokaż Więcej