5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Monsoon Perfumy & Perfumy dla kobiet

Peter Simon założył damską markę odzieżową Monsoon w 1973 roku. Styl tej marki jest mocno inspirowany Indiami. Wpływ ten można zaobserwować w zastosowanych kolorach i materiałach, a także w adaptacji kilku indyjskich rzemiosł, takich jak technika Batik w projektowaniu tkanin.

Marka otworzyła swój pierwszy butik w Londynie i wkrótce rozszerzyła swoją działalność w Wielkiej Brytanii. Stworzyli także markę dodatkową Accessorize, dedykowaną wyłącznie akcesoriom. Marka rozprzestrzeniła się także na inne gałęzie przemysłu, takie jak odzież dziecięca, obuwie, bielizna domowa i zapachy.

Monsoon cieszy się dobrą reputacją dzięki uczciwemu podejściu do produkcji odzieży, a także dzięki stworzeniu Monsoon Accessorize Trust, które współpracuje z dziećmi i kobietami w potrzebie na kontynencie azjatyckim. W 2007 roku marka uzyskała nagrodę Queen's Award dla handlu międzynarodowego.

Monsoon wyprodukował wiele zapachów dla kobiet, z których pierwszym był kwiatowy Shimo Monsoon dla kobiet, który rozpoczął się w 1996 r. Z nutami mandarynki, kwiatu pomarańczy i bergamotki. Po tym zapachu pojawiły się inne delikatne kreacje, takie jak pikantny i cytrynowy monsun dla kobiet, z bursztynowym olejem, bergamotą i marokańską różą, który został zapoczątkowany z wielkim sukcesem w 2008 roku, lub drzewiastą Elation (2010) z akordami róż, herbaty i frezja. Ich najnowsze wydawnictwo to Rose Gold (2015) dla kobiet, które łączy ciepłe nuty wanilii, bursztynu, piżma, cytryny i tuberozy.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.