Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Moschino Perfumy & Perfumy dla kobiet

Franco Moschino stworzył firmę modową Moschino w 1983 roku. Od razu został uznany za luksusowy dom mody z ekscentrycznym i innowacyjnym stylem. Miłość Franco do sztuki, elegancji i innowacji okazała się sukcesem i zachęciła jego asystentkę, Rossella Jardini, do utrzymania stylu nawet po jego śmierci. Przez 19 lat, od 1994 do 2013 roku, Rossella była dyrektorem kreatywnym Moschino, tworząc wyrafinowane, geometryczne i nowoczesne kolekcje. Jeremy Scott został dyrektorem kreatywnym Moschino po Rosselli. Jego ekscentryzm doskonale pasuje do stylu i wartości Moschino.

Niezależnie od tego, kto jest dyrektorem kreatywnym, styl Moschino pozostaje ekscentryczny, innowacyjny i kolorowy. Oprócz odzieży marka wypuściła buty, torby, kosmetyki, zegarki, hełmy i oczywiście zapachy. Linie drugorzędne Moschino Cheap and Chic i Love Moschino wprowadziły swoje innowacyjne projekty do zwykłych sklepów odzieżowych.

Pierwszymi perfumami Moschino były Moschino For Women (1987). Moschino Glamour (2008) to delikatny, drzewny i piżmowy zapach dla kobiet. Pink Bouquet (2012) to kwiatowy zapach dla kobiet, zawierający przepyszne nuty ananasa i piernika oraz jaśminu, lilii i fiołka. Perfumy Moschino Cheap & Chic są w smukłych butelkach w różnych zabawnych wzorach.
Pokaż Więcej