Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Mugler Perfumy & Perfumy dla kobiet

Thierry Mugler jest kultowym nazwiskiem w świecie perfum. Nie tylko posiada on bogate linie zapachów i wód po goleniu, ale jest też jednym z bardziej kontrowersyjnych i pomysłowych producentów perfum wszechczasów. Urodzony się w Strasburgu w 1948 roku, Mugler od zawsze był mężczyzną o skomplikowanym charakterze. Nawet do dziś każdy projekt Muglera, czy to ze świata mody czy zapachów, zawsze jest przeprowadzany z pełnym zobowiązaniem, lojalnością wobec klientów i lekceważeniem tego, co myślą inni. Mugler już od swoich pierwszych projektów dał się poznać jako ostry charakter – kochany lub znienawidzony, jego styl nie pozostawia nikogo obojętnym. Sukienka od Muglera może być skórzana, metalowa lub prawie niewidoczna - jedyne, co czego można być pewnym to, że będzie inna niż wszystkie!

Mugler przeniósł się do Paryża mając około 25 lat, gdzie pracował jako niezależny projektant. W tym właśnie czasie zaczął naprawdę eksperymentować z projektowaniem, tworząc różnorodnych kolekcje odzieży gotowej dla domów mody w Paryżu, oraz Mediolanie, Londynie i Barcelonie. W 1973 roku Mugler stworzył swoją pierwszą niezależną kolekcję odzieży kobiecej o nazwie ‘Cafe de Paris. Po sukcesie jego pierwszej kolekcji i z pomocą Melka Treantona, Thierry Mugler rozpoczął swoją pełną sukcesów karierę jako projektant mody dla kobiet i szybko został również twórcą perfum oraz zapachów.

Pierwsze perfumy Muglera, Angel, zostały wydane w 1992 roku i spowodował ogromne zamieszenia, ponieważ były pierwszym ze swojego rodzaju – zapachem gourmand. Angel opiera się na słodkich nutach wanilii, ciemnej czekolady i karmelu. Wywarł on bardzo silny wpływ na świat perfum powyżej 1990 roku. Perfumy Mugler Angel są obecnie, i prawdopodobnie pozostaną w przyszłości, jednymi z najlepiej sprzedających się perfum wszechczasów.

Inne kobiece zapachy z oferty Mugler obejmują include Alien, Innocent oraz Womanity, wydane w 2010 roku. W przeciwieństwie do wielu innych twórców perfum, Mugler jest bardzo dokładny jeśli chodzi w kwestię wprowadzenia nowego zapachu i nie chce być definiowany lub naciskany przez rynek masowy. Dopiero całe 13 lat po sukcesie Angel Mugler postanowił po raz kolejny zadziwić świat perfum swoimi drugimi kobiecymi perfumami, Alien. O tych perfumach można powiedzieć, że rozprzestrzeniają tajemniczą aurę i są magicznym eliksirem zamkniętym w butelce o oryginalnym kształcie.

Trzeci zapach Mugler, Womanity ukazał się aż o 18 lat po sukcesie Angel i 5 lat po zapachu Alien. Jest to zapach, który ekscytuje wszystkich jego fanów i oddaje hołd kobiecości. Słowo Womanity zostało wymyślone przez Muglera, ma łączyć słowa kobieta, ludzkość oraz miasto, zdobywając serca kobiet na całym świecie swoimi pikantnymi, słodkimi i słonymi nutami.

Obecnie perfumy Muglera są prawdopodobnie bardziej znane niż jego kreacje modowe. W swoim wyjątkowym klubie Circle Mugler zrzesza on fanów swoich zapachów i zapewnia dodatkowe atrakcje oraz dostęp do specjalnych edycji.
Pokaż Więcej