Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Naomi Campbell Perfumy & Perfumy dla kobiet

Naomi Elaine Campbell urodziła się w Streatham w Londynie w 1970 roku. Naomi miała zaledwie 7 lat, kiedy po raz pierwszy wystąpiła publicznie w teledysku Boba Marleya w utworze "Is This Love". Miała 10 lat, kiedy została przyjęta do szanowanej Akademii Sztuk Teatralnych Italia Conti.

Kiedy Naomi miała 15 lat, została zwiadowiona przez szefa Synchro Model Agency, gdy była w Londynie. Nie minęło wiele czasu, zanim Naomi miała swoją pierwszą dużą stronę tytułową, była na przedniej okładce brytyjskiej Elle tuż przed ukończeniem 16 lat.

Pod koniec lat 80-tych i przez cały okres lat 90. Naomi przejęła świat mody burzą. Przeszła kilka najbardziej prestiżowych koncertów, znalazła się na okładce najpopularniejszych magazynów modowych i pojawiła się w kilku programach telewizyjnych. Sława jednak nie przychodziła bez walki. Naomi walczyła z dyskryminacją w branży ze względu na kolor skóry, ale wraz z przyjaciółmi takimi jak Yves St. Laurent, Christy Turlington i Linda Evangelista po jej stronie wywarła wpływ na świat mody i pokazała, że ​​supermodelki nie muszą być biały, by odnieść ogromny sukces.

Naomi znana jest nie tylko ze swoich umiejętności modelowania i wykonywania, jest także dużym wsparciem kilku organizacji charytatywnych wykorzystujących doświadczenie modelarskie do zbierania pieniędzy na cele charytatywne, takie jak Fundusz Nelson Mandela Children's Fund, Breakthrough Breast Cancer, We Love Brazil oraz Fashion for Relief.

W późniejszych latach Naomi Campbell stworzyła własną markę zapachową. Pierwsze perfumy Naomi Campbell pojawiły się w 1999 roku i nazywa się po prostu Naomi Campbell. To jeden z najlepiej sprzedających się zapachów w jej zasięgu. Kolejnym ulubionym jest zapach Naomi, który został ponownie wydany w 2010 roku. To prawdziwy owocowy i słodki zapach, który pasuje do większości kobiet.
Pokaż Więcej