5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Nicki Minaj Perfumy & Perfumy dla kobiet

Nicki Minaj to amerykański raper, który odniósł wielki sukces dzięki takim utworom jak Superbass i Anaconda. Minaj znana jest ze swojego unikalnego stylu i wielu różnych głosów, których używa na swoich torach. W 2012 roku wypuściła swoje pierwsze perfumy, Różowy Piątek.

Trynidadzki raper, urodzony jako Onika Tanya Maraj 8 grudnia 1982 roku, jest trochę zagadką. Z jej kontrowersyjną muzyką, stylem i filmami Nicki Minaj wyraźnie sprzeciwia się seksizmowi, ale nie jest to doceniane przez wszystkich. Jest wielu krytyków, którzy marszczą brwi na ubrania, które wybierze i sposób, w jaki porusza jej ciało. Jednak pierwsza kobieta, która pojawi się na najgorętszej liście MTV MTV, często wyraża, że ​​nawet jeśli nie lubisz jej stylu, nie możesz zaprzeczyć, że zarobiła tam, gdzie jest dzisiaj. Wierząc, że na scenie muzycznej powinno pojawić się więcej kobiet odnoszących sukcesy, zachęca fanów i entuzjastów muzyki do pozostania w szkole i zdobycia dyplomu, aby dalej rozwijać swoją karierę rozrywkową. W ciągu siedmiu lat Nicki wydała 11 albumów, faworytami wśród fanów są Pink Friday (2010) i The Pinkprint (2014), i sprzedała miliony albumów, a Pinkprint nawet potroiła się o platynę. Oprócz podnoszenia świadomości w różnych kwestiach wspiera także organizacje charytatywne, takie jak Czerwony Krzyż i Get Schooled Foundation, organizuje koncert charytatywny dla organizacji charytatywnych w New Jersey i przekazuje część wpływów z Czarnego Piątku z Pink Friday na Breast Cancer Awareness. Połączyła siły z Mattelem, by stworzyć barbie Nicki Minaj, a wpływy z lalki trafiły do ​​Project Angel Food, organizacji charytatywnej, która karmi krytycznie chorych.

Nicki Minaj można również zobaczyć na dużym ekranie w hitach kinowych, takich jak The Other Woman (2014), Lake Placid vs. Anaconda (2015) i Barbershop: The Next Cut (2016). Po prostu interesuje się jej głosem? Była aktorką głosową dla mamutów Steffie z epoki lodowcowej w grze Continental Drift.

Pierwszym zapachem wprowadzonym przez Nicki Minaj był Pink Friday (2012), słodki, kwiatowy i owocowy zapach łączący płatki kwiatów i wanilię. W 2013 roku wprowadzono na rynek dwie specjalne wersje tych zapachów; Pink Friday Deluxe Edition z większą dbałością o karmelowe nuty i Pink Friday Special Edition, o świeżym zapachu z nutami wodnymi.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.