5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Nike Perfumes Perfumy & Perfumy dla kobiet

Podczas gdy oni mają wspólną nazwę ze znaną amerykańską firmą sportową, ten Nike jest perfumerią z siedzibą w Hiszpanii. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż nazwa jest taka sama, perfumy nie są w żaden sposób związane z marką sportową. Perfumy nosiły nazwę Nike, która została zaczerpnięta z mitologii greckiej od 1929 roku. Nike jest jedną z marek zarządzanych przez De Ruy Perfumes, grupę, która zawiera inne perfumy i środki upiększające, takie jak Giséle Denis i Agua Fresca.

Do najpopularniejszych perfum Nike należą klasyczna Nike Woman (2000), która jest świeżą i owocową ucztą z bogatymi nutami soczystego ananasa, fig, brzoskwini i melona i kokosa na bazie drewna, czekolady i wanilii, a także nowsza Azure Woman (2015), która łączy w sobie owoce i jagody, takie jak wiśnia, mandarynka i gruszka z nutami kwiatowymi na bazie drzewnej, aby stworzyć piękną mieszankę.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.