Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Nina Ricci Perfumy & Perfumy dla kobiet

Francuski dom mody Nina Ricci został założony przez włoską projektantkę mody Marię Nielli, która po ślubie przeprowadziła się do Paryża. Od tego czasu znana jest jako Nina Ricci. W 1932 roku otworzyła swój pierwszy butik Nina Ricci na 20 Rue the Capucines w Paryżu i zarządzała jej firmą wraz ze swoim synem Robertem. Robert Ricci zajmował się stroną biznesową firmy, ale także zainteresował się światem perfum. Para sprzedała eleganckie ubrania Couture Parisianians klasy wyższej, a później dodała kolekcję gotową do noszenia, a także buty i buty, torby i inne akcesoria.

To Robert Ricci przedstawił legendarną linię zapachową, którą firma cieszy się dzisiaj popularnością. Zaczął pracę nad swoim pierwszym dziełem na początku lat 40., a kilka lat później pojawiły się pierwsze perfumy Nina Ricci: Coeur Joie (1948), kwiatowy zapach dla kobiet. Drugi zapach wydany pod dachem firmy prześcignął swojego poprzednika na wszystkich poziomach, a L'Air du Temps (1949) stał się jednym z najbardziej lubianych zapachów wszechczasów.
Perfumy L'Air Du Temps sprawiły, że Nina Ricci stała się sławna, a złożony skład delikatnie zbalansowanych nut pozostaje jednym z bestsellerów tej marki do dnia dzisiejszego. Ponadczasowy kwiatowy zapach dla kobiet zawiera nuty goździka, róży, brzoskwini i bergamotki w topie, które rozpływają się w bukiet gardenii, fiołka, orchidei, jaśminu, ylang-ylang, rozmarynu i goździków, a kończy w przyjemnie ciepłej i pikantnej bazie z bursztyn, drzewo sandałowe, benzoina, mech dębowy, cedr, wetiwer i piżmo. Jest on znany w kryształowej butelce zaprojektowanej przez Marca Lalique, właściciela prestiżowego domu o tej samej nazwie, z dwoma gołębiami elegancko owiniętymi wokół żółtej podstawy. Symboliczna butelka została zaprojektowana jako symbol miłości i wolności w reakcji na rozpacz po zakończeniu ostatniej wojny. Francuska fraza przekłada się na "Air of Time", która jest perfekcyjną nazwą dla zapachu wciąż aktualnego dla współczesnego rynku zapachów, tak jak to było w momencie jego wydania pod koniec lat 40-tych.

Od czasów L'Air du Temps Nina Ricci nadal wypuszcza szeroki wachlarz damskich zapachów. Wcześniejsze edycje to Eau de Fleurs (1974), kolekcja Les Belles de Ricci i kwiatowy Jour Jour (2001) oraz Love In Paris (2004). Kwiatowa owocowa Nina (2006) zastąpiła zapach lat 80. o tej samej nazwie. Kwiatowy, drzewny zapach piżmo Mademoiselle Ricci (2012), orientalny kwiatowy L'Extase (2015) i orientalny waniliowy zapach Luna (2016), który jest prezentowany w eleganckiej niebieskiej butelce w kształcie jabłka, są jednymi z najnowszych wydawnictw. Większość zapachu Nina Ricci jest również dostępna w atrakcyjnych zestawach z perfumami, w tym balsam do ciała lub żel pod prysznic.

Zobacz wszystko

Nina Ricci linia czasu

1951
2020
2010
2009
2008
2004
2004
Love In Paris
LOVE IN PARIS

Love In Paris marki Nina Ricci to owocowo-kwiatowy zapach dla...

2001
2001
Premier Jour
PREMIER JOUR

Premier Jourby Nina Ricci to słodki kwiatowy zapach dla...

1992
1992
Nina
NINA

Nina by Nina Ricci to słodki, cytrusowy zapach dla...

1952
1952
L'air Du Temps
L'AIR DU TEMPS

L'air du Temps marki Nina Ricci to kwiatowy zapach dla...

Nina Ricci
Kolekcje
JUŻ OD
73
Nina Ricci L'air Du Temps
L'AIR DU TEMPSL'air du Temps marki Nina Ricci to kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
186
Nina Ricci L'air Du Temps Love Fills Edition
L'AIR DU TEMPS LOVE FILLS EDITIONLove Fills L'Air Du Temps marki Nina Ricci został wydany w 2004...
JUŻ OD
86
Nina Ricci L'Extase
JUŻ OD
123
Nina Ricci L'Extase Caresse de Roses
JUŻ OD
113
Nina Ricci Les Delices de Nina
JUŻ OD
185
Nina Ricci Les Monstres De Nina Luna
JUŻ OD
113
Nina Ricci Love In Paris
LOVE IN PARISLove In Paris marki Nina Ricci to owocowo-kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
145
Nina Ricci Luna
JUŻ OD
137
Nina Ricci Luna Blossom
JUŻ OD
105
Nina Ricci Mademoiselle Ricci
JUŻ OD
69
Nina Ricci Nina
NINANina by Nina Ricci to słodki, cytrusowy zapach dla...
JUŻ OD
135
Nina Ricci Nina L'Eau
JUŻ OD
160
Nina Ricci Nina Pop
JUŻ OD
117
Nina Ricci Premier Jour
PREMIER JOURPremier Jourby Nina Ricci to słodki kwiatowy zapach dla...
JUŻ OD
124
Nina Ricci Ricci Ricci
JUŻ OD
145
Nina Ricci Rose Extase