Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Paris Hilton Perfumy & Perfumy dla kobiet

Córka biznesmena Richarda Hiltona i prawnuczka Conrada Hiltona, założyciela odnoszącego sukcesy Hilton Hotel & Resorts, Paris Hilton zyskała sobie sławę. Wśród rodzeństwa Nicky'ego, Conrada i Barrona, Paryż jest jedynym, który sam zbudował imperium. Przez lata prowadziła wiele udanych biznesów, a jej CV obejmuje aktorkę, piosenkarkę, dj-a, autora i projektanta mody. Obecnie Paryż koncentruje się głównie na swojej własnej marce perfum.

Jako spadkobierca fortuny Hilton, Paryż zawsze był w centrum uwagi. Jednak jej styl życia towarzyskiego stał się tak ekstremalny w połowie lat 2000., że codziennie można go było znaleźć w wiadomościach. Uczestniczenie w imprezach, przechodzenie przez kilka beau i "nieodpowiednie" zachowanie zapewniło mediom mnóstwo soczystych plotek. Hilton zaskoczył nas wszystkich, gdy zwróciła na siebie negatywną uwagę, by promować siebie. W 2003 roku zadebiutowała reality show zatytułowanym "The Simple Life" wraz ze swoją byłą najlepszą przyjaciółką Nicole Richie. W tej serii przyjaciele z dzieciństwa zostawiają za sobą uprzywilejowane życie i udają się na wieś, próbując doświadczyć prostego życia. Ta niezwykle udana seria trwała do 2007 roku i była kolejnym krokiem w jej karierze.

Paris Hilton wyprodukowała własne programy, najbardziej znana jest seria "My New BFF" i zagrała w wielu innych. Występowała w filmach takich jak Nine Lives (2002), The Hottie and the Nottie (2008) oraz The Bling Ring (2013). Jej książka Confessions of a Heiress została wydana w 2004 roku i stała się natychmiastowym bestsellerem. Obecnie znana jest głównie jako kobieta biznesu, ale ma również bardzo popularne konta na Twitterze i Instagramie.

Kilka zabawnych faktów na temat Paryża polega na tym, że wybielała swoje słynne blond włosy, nigdy nie opuszczała domu bez niebieskich kontaktów (naturalnie ma brązowe oczy).

Paris Hilton weszła w świat zapachów w 2005 roku, wydając jej najbardziej popularny zapach; Paris Hilton Eau de Parfum. Jej zapachy zostały bardzo dobrze przyjęte i uzyskały świetliste recenzje. W ciągu pierwszych dziesięciu lat swojej przygody z zapachami wypuściła dwadzieścia różnych perfum Paris Hilton, a wiele z nich miało nadejść. Niektóre z naszych ulubionych zapachów Paris Hilton to jej kolekcja Passport (2010), która zawiera cztery zapachy z różnych krajów na całym świecie oraz najnowszą kolekcję Can Can - Can Can (2007) i Can Can Burlesque (2014). Firma perfumeryjna była dla Hiltona tak udanym przedsięwzięciem, że to jej główne zajęcie i według niektórych doniesień jej zapachy naprawdę wynagrodziły dziedziczkę kilka miliardów!
Pokaż Więcej