5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Paul Smith Perfumy & Perfumy dla kobiet

Zanim Paul Smith został projektantem mody, rozpoczął karierę jako profesjonalny sportowiec. Poważny wypadek zmienił jednak jego przeznaczenie, prowadząc go do kariery w modzie. Zaczął brać lekcje wieczorowe, aby opanować sztukę krawiecką i przy pomocy swojej dziewczyny (obecnie żony) stworzył swoją pierwszą kolekcję odzieży męskiej, którą pokazał w Paryżu. Po tym sukcesie, wkrótce otworzył butik w Covent Garden. Jego pierwsza kolekcja damska była pokazywana podczas London Fashion Week w 1988 roku. Oprócz swoich ubrań znany jest także z wyjątkowych i różnorodnych projektów swoich sklepów na całym świecie. Flagowy sklep w Melrose Avenue w Los Angeles jest jasnoróżowy i wygląda jak studio filmowe, czerpiące z hollywoodzkiego dziedzictwa miasta aniołów, a sklep Jingumae w Tokio ma kształt tradycyjnego japońskiego ogrodu. Oprócz ubrań Paul Smith zaprojektował dywaniki, porcelanę, samochody i oczywiście zapachy.

Pierwszymi oficjalnymi perfumami Paula Smitha były para Paula Smith Men i Paula Smitha Women, obie wyprodukowane w 2000 roku, a większość jego zapachów została wydana z wersjami dla obu płci. Extreme Woman (2003) to zielony kwiatowy z niezwykłą ilością drewna cedrowego dla kobiecego zapachu. London Women (2004) to zmysłowy zapach składający się z drzewiastych i orientalnych akordów. Rose to elegancki i kwiatowy zapach, zawierający dwa różne rodzaje róż i innych delikatnych kwiatów.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.