5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Playboy Perfumy & Perfumy dla kobiet

Playboy został po raz pierwszy przedstawiony światu przez Hugh Marstona Hefnera w 1953 roku. Jego pierwsza publikacja magazynu ukazała się w grudniu tego samego roku i miała na okładce Marilyn Monroe. Jednak nie miała ona randki obok niej, ponieważ Hefner nie był pewien, kiedy będzie miał fundusze na wydanie drugiej edycji. Ku jego zaskoczeniu sprzedano 53,991 egzemplarzy pierwszej edycji. Dlatego zatrudnił artystę Art Paula do zaprojektowania niesławnego króliczego logo, które podobno zostało zaprojektowane w ciągu 10 minut.

Marka i czasopismo rozwijały się przez lata. Funkcja Playmate została rozszerzona na trzytronicową stronę w 1956 r., A Hefner otworzył Playboy Club w 1960 r., Gdzie Playboy Bunnies, jak je znasz, wprowadzono tam.
Po pomyślnej sprzedaży akcesoriów takich jak spinki do mankietów przez kilka lat, Playboy Fashion powstała w 1999 roku, ich misją było "rozpowszechnianie ich zabawnego stylu na całym świecie".

Playboy wprowadził na rynek swoją pierwszą linię zapachową dla kobiet w 2010 roku. Linia Play It ... składała się z trzech różnych zapachów (Play It Sexy, Play It Spicy i Play It Lovely). Te słodkie zapachy były wielkim hitem, a przez kolejne lata były wspierane przez wprowadzenie kilku dodatkowych zapachów Play It. Playboy VIP (2012) to jeden z najpopularniejszych zapachów. Połączenie nektarynki, piwonii, jabłka, czerwonych owoców, wanilii, kaszmiru, drzewa sandałowego i nut piżma może nawet zostać docenione przez entuzjastę nie Playboya.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.