Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Police Perfumy & Perfumy dla kobiet

Police to włoski projekt domu założony w 1983 roku. Początkowo policja produkowała tylko okulary przeciwsłoneczne, z naciskiem na pionierskie projekty okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn i kobiet. Wspaniałe wzory policyjne z lustrzanym szkłem i ostrym, modnym stylem stały się bardzo popularne w latach 80-tych.

Po osiągnięciu międzynarodowego sukcesu dzięki okularom Policja zaczęła rozwijać się w zapachach w latach 90-tych, by zyskać wielkie uznanie. Ich pierwszym zapachem, jaki kiedykolwiek ukazał się, był samozwańczy "Police Original", a pierwszym wydaniem dla kobiet był Naked Pour Femme (2003), kwiatowy z nutami jaśminu, palisandru i białego piżma.

Od tego czasu firma wprowadziła na rynek wiele wspaniałych zapachów dla kobiet, w tym To Be The Queen (2013), uwodzicielska mieszanka pomarańczy, mandarynki, jagód, owoców i wanilii w oszałamiającej białej butelce z czaszką ze złotą koroną i tym bardziej Niedawno The Sinner (2014) to przyjemna woda toaletowa z czarną porzeczką i jabłkiem na bazie wanilii, tonki i cedru w efektownej butelce w kształcie pary kajdanek - pasujących do marki.
Pokaż Więcej