5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Police Perfumy & Perfumy dla kobiet

Police to włoski projekt domu założony w 1983 roku. Początkowo policja produkowała tylko okulary przeciwsłoneczne, z naciskiem na pionierskie projekty okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn i kobiet. Wspaniałe wzory policyjne z lustrzanym szkłem i ostrym, modnym stylem stały się bardzo popularne w latach 80-tych.

Po osiągnięciu międzynarodowego sukcesu dzięki okularom Policja zaczęła rozwijać się w zapachach w latach 90-tych, by zyskać wielkie uznanie. Ich pierwszym zapachem, jaki kiedykolwiek ukazał się, był samozwańczy "Police Original", a pierwszym wydaniem dla kobiet był Naked Pour Femme (2003), kwiatowy z nutami jaśminu, palisandru i białego piżma.

Od tego czasu firma wprowadziła na rynek wiele wspaniałych zapachów dla kobiet, w tym To Be The Queen (2013), uwodzicielska mieszanka pomarańczy, mandarynki, jagód, owoców i wanilii w oszałamiającej białej butelce z czaszką ze złotą koroną i tym bardziej Niedawno The Sinner (2014) to przyjemna woda toaletowa z czarną porzeczką i jabłkiem na bazie wanilii, tonki i cedru w efektownej butelce w kształcie pary kajdanek - pasujących do marki.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.