5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Prism Parfums Perfumy & Perfumy dla kobiet

719/5000
Prism Perfumes to brytyjska firma, która odświeżyła szereg klasycznych zaprzestanych perfum, koncentrując się na wspaniałych zapachach lat 70-tych i 80-tych. Wśród uroczych perfum, które ponownie wypuścił Prism, znaleźliśmy Revlon Moon Drops, Lutece i Raffinee, które zostały wyprodukowane przez Dana w przeszłości, a także dawno zaginiony klasyk Max Factor Geminesse z 1974 roku. Wszystkie perfumy zostały odtworzone z pełną miłości szczegółowością - jeśli lubisz te zapachy za pierwszym razem uwielbiają nowe wersje od Prism! Wszystkie roczniki zapachu są ponownie wydawane w nowych butelkach.

Marka zapoczątkowała także swój własny zapach Vanilla Fields, zapach wanilii varm z jaśminem, geranium i ylang-ylang na piżmowej bazie drewna i paczuli.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.