Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Puma Perfumy & Perfumy dla kobiet

Puma to marka która sprzedaje buty, sprzęt i odzież sportową. Puma ma duże portfolio perfum, w tym kilka zapachów sportowych. Niektóre z ich najbardziej znanych zapachów to Flowing (2003), Green (2012) i Yellow (2012).
Nazwa jest dziś znana na całym świecie, ale kto zaczął Pumę? Historia zaczyna się od dwóch braci, Rudolfa i Adolfa Dasslera, którzy początkowo wspólnie prowadzili fabrykę obuwia. Ale w czasie II wojny światowej mieli spory spór, w wyniku którego podążali własną drogą i dzielili biznes na dwie części. Adolf założył Adidasa, a Rudolf założył Pumę.

We wczesnych latach Adidas i Puma rywalizowali ze sobą i dzielili miasto na dwie części. Według legendy ludzie patrzyli w dół, aby zobaczyć, jakie buty nosili nieznajomi, aby mogli stwierdzić, czy są przyjaciółmi czy wrogami! Gdy do domu Rudolfa pojawili się handyanci, celowo nosili Adidasa, a Rudolph wysyłał ich prosto do piwnicy, gdzie mogliby znaleźć wolną parę butów Puma. Dwa lokalne kluby piłkarskie również były podzielone. ASV Herzogenaurach wspierał Adidasa, a 1 FC Herzogenaurach zawsze nosił buty piłkarskie Puma. Dzisiaj bracia są pochowani na tym samym cmentarzu, ale są umieszczeni tak daleko od siebie, jak to możliwe, ponieważ niestety nigdy nie zdołali się pogodzić.

Puma nadal rosła i rozszerzała się z butów na ubrania. Przez lata sponsorowali oni wielu utalentowanych sportowców i golfistów. Usain Bolt nosił Pumę, gdy prowadził swój rekordowy wyścig w Nowym Jorku, zdobywając imię "Błyskawica Bolt". Serena Williams miała na sobie czarną kombinezon Puma, wygrywając w 2002 r. W tenisowych turniejach US Open. A jeśli grasz w golfa, możesz zdobyć najnowsze wyposażenie Puma Golf, tak jak Lexi Thompson i Rickie Fowler.

W 2007 roku Puma została przejęta przez francuski konglomerat PPR, luksusową grupę towarów i mody, do której należy Gucci. Pomogło to PUMY osiągnąć swoją misję stania się najbardziej pożądaną marką sportowego stylu życia na świecie. Oprócz trenerów, sprzętu i zegarków Puma, Puma ma również ogromny wybór perfum i zapachów. Ponad 30 zapachów Puma zostało wprowadzonych na rynek, pierwszy w 2003 roku. Flowing to słodki, świeży, sprężysty dziewczęcy zapach, idealny do noszenia na co dzień. W 2014 r., Tuż przed Mistrzostwami Świata FIFA, Puma zaprezentowała swoją Yellow Brasil Edition, uroczystość sportową, ekstremalny entuzjazm i adrenalinę, serwowane w słonecznej żółtej butelce zawierającej świeże nuty bergamotki, jabłka, magnolii i cedru.

Również w kolekcji perfum Puma znajdziesz bardzo popularne perfumy Puma Aqua. Ten orzeźwiający zapach podawany jest w kształcie flakonu w kształcie butelki z wodą, chłodnym wybuchem, który rozświetli Twój dzień. Zabawny i kobiecy początek z zielonym jabłkiem, limonką i zieloną cytryną oraz sercem hiacyntu wodnego. Podstawa paczuli i drzewa sandałowego zapewni komplementy zarówno w dzień jak iw nocy podczas noszenia Puma Aqua. Czerwony i biały dezodorant marki Puma jest ulubionym sportowcem, dzięki czemu utrzyma świeżość dzięki subtelnym nutom włoskiej bergamotki, wiciokrzewu, czerwonej piwonii i cedru.
Pokaż Więcej