5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Ralph Lauren Perfumy & Perfumy dla kobiet

Ralph Lauren powiedział kiedyś: "Nie projektuję ubrań, projektuję sny". Biorąc pod uwagę, że jego życie jest podobne do spełnionego marzenia, można zrozumieć ten komentarz. Urodzony w Bronksie w Nowym Jorku od dwóch białoruskich imigrantów, Ralph Lauren był po prostu chłopcem ze snem i pasją do tworzenia więzi z szmat. Dopiero w 1967 roku otworzył swój pierwszy sklep krawiecki, w którym sprzedawał krawaty pod marką "Polo". W 1969 r. Miał swój własny butik w Bloomingdale's i swój własny sklep w Beverly Hills dwa lata później. Przez te lata opracował kolekcję damskich garniturów, wprowadzając po raz pierwszy logo Polo. Wkrótce potem użył logo Polo na męskiej koszulce z krótkim rękawem, która jest teraz znana na całym świecie jako słynna koszulka "Polo". Jego kolekcje reprezentowały sportowy, ale elegancki amerykański styl, który później został uznany za "preppy". Jego kreacje znalazły się także w filmie "The Great Gatsby" z 1974 r. Oraz w "Annie Hall" Woody'ego Allena.

Ralph Lauren stworzył kilka kolekcji perfum dla mężczyzn i kobiet. Jednym z jego najwcześniejszych zapachów dla kobiet był Safari (1990), egzotyczny zapach, który mieszał cytrusowe nuty z jaśminem i pomarańczowymi kwiatami. Safari nadal jest bestsellerem. Romance (1998) to rzeczywiście romantyczny zapach, który eksploruje esencje mandarynki i rumianku z imbirowo-fioletowymi akordami. Ralph Lauren Big Pony to kolekcja stworzona dla kobiet i mężczyzn, w oparciu o koncepcję, że każda osoba jest wyjątkowa i wszechstronna. Kolekcja damska zawiera cztery różne zapachy reprezentujące różne osobowości. Wszystkie są w kolorowych butelkach, które reprezentują kolor ich głównego składnika.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.