5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Reminiscence Perfumy & Perfumy dla kobiet

Reminiscence, założone przez Zoé Coste i Nino Amaddeo w 1970 roku, to francuska firma specjalizująca się w ekskluzywnej biżuterii i perfumach. To, co zaczęło się jako mały biznes pod nazwą "Ylang-Ylang", z małym sklepem położonym wzdłuż Cote d'Azur szybko wyrosło na wielki sukces. Po zmianie nazwy na Reminiscence, odnotowali wzrost sprzedaży i otworzyli dwa dodatkowe sklepy w Paryżu i Cannes. Obecnie biżuteria inspirowana fantazją sprzedawana jest w ponad 170 sklepach w całej Europie. Po odejściu Zoé w 2007 roku jej córka Lilla Amaddeo przejęła kierownictwo działu projektowania. Jej brat Sebastien prowadzi obecnie dział biżuterii.

Z ponad 270 wyrobami jubilerskimi rocznie można oczekiwać, że jakość zapachu będzie mniejszym priorytetem. Ich portfolio z ponad 35 zapachami prosi się, by się różnić. Pierwsze trzy zapachy, które zostały wprowadzone na rynek, są nadal produkowane i cieszą się popularnością. Jednym z trzech jest perfumy Patchouli (1970), orientalny i drzewny zapach, który otwiera się serią francuskich labdanum i balsamu tolu. Kolejnym klasykiem jest Ambre (1970) z sercem cedru, paczuli i drzewa sandałowego, na bazie wanilii i piżma.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.