Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Revlon Perfumy & Perfumy dla kobiet

Revlon jest kamieniem węgielnym branży kosmetycznej, kosmetycznej i zapachowej. Ich przystępne ceny, wysokiej jakości produkty i innowacyjne produkty sprawiły, że Revlon jest silnym liderem na rynku od czasu swoich początków w latach trzydziestych.

Historia Revlona rozpoczyna się w 1932 r., Kiedy Charles i Joseph Revson chcieli stworzyć lakier do paznokci, który pasowałby do szkarłatnych wargowych, palących papierosy hollywoodzkich aktorek. Zwykły lakier do paznokci został wykonany przy użyciu barwników, ale lakier do paznokci Revlon został wykonany przy użyciu pigmentów, co zapewnia większy zasięg i pełniejsze, mocniejsze kolory. Revlon dał swoje polskie, wymowne nazwy, takie jak Fatal Apple i Kissing Pink, które opisywały kolor, a także oferowały klientom nowość. Lakier do paznokci Revlon okazał się ogromnym sukcesem, aw ciągu zaledwie 6 lat Revlon był przedsiębiorstwem wartym wiele milionów dolarów.

Revlon to firma z wieloma nowościami. Revlon był pierwszą firmą, która pokazała kobietę w spodniach w reklamie perfum dla Charliego; Revlon był również jednym z pierwszych, którzy zastąpili testy na zwierzętach alternatywną metodą testowania bezpieczeństwa. Jako pionier w dziedzinie dermatologii byli pierwszą firmą, która używała prekursora estrogenu w kosmetycznych kremach, a Revlon to firma, która wprowadziła na rynek pierwszy na świecie amerykański zapach dla projektantów mody, Norman Norell.

Linia zapachowa Revlon Charlie została wprowadzona w 1973 roku, a obecnie w jej asortymencie znajduje się ponad 20 zapachów skierowanych do młodych, pracujących kobiet. Perfumy Revlon Charlie były sprzedawane dobrze, a zapach kwiatowy-aldehydowy stał się najlepiej sprzedającym się perfumami na świecie w ciągu trzech lat od premiery. Pojawiło się kilka reklam perfum dla Revlona Charliego, jeden z udziałem Lauren Hutton i Cindy Crawford. Oprah Winfrey poświęciła cały segment swojego popularnego talk show, aby porozmawiać o wpływie perfum Charlie. Reklamy Charliego zainspirowały Oprah, sprawiając, że chciała być jak pewna siebie i bajeczna Charlie Girls.

Inne kultowe perfumy Revlon to Moon Drops, ciepły, ostry zapach sygnowany od 1970 roku; Revlon Intimate z 1955 roku. To pikantny zapach z dawnych lat, urzekający i zmysłowy.
Pokaż Więcej