Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Rihanna Perfumy & Perfumy dla kobiet

Rihanna (prawdziwe nazwisko Robyn Rihanna Fenty) urodziła się w 1988 roku. Urodziła się w trudnej rodzinie i była najstarszą z trójki dzieci. Założyła grupę dziewczyn z dwoma przyjaciółmi i została odkryta przez amerykańskiego producenta muzycznego, Evan'a Rodgersa. Było jasne, że Rihanna była czymś wyjątkowym, a mając zaledwie 16 lat, zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć karierę muzyczną.

Jej debiutancki album był ogromnym sukcesem dzięki prowadzącym singli "S.O.S" i "Pon de Replay" i od tamtej pory jest ostoją na listach przebojów na całym świecie. Rihanna ma talent do wybierania najlepszych topów ("Umbrella", "Diamonds", "Work" i lista jest długa) i pracowała z całą gamą takich gwiazd jak Beyonce, Drake, Eminem i Jay Z. Była jeden z najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów ze sprzedażą ponad 200 milionów płyt na całym świecie. Jest laureatką wielu nagród, w tym ośmiu nagród Grammy; osiem American Music Awards; 23 Billboard Music Awards; dwie nagrody BRIT Awards i ich liczenie. Jej konta na Instagramie i Twitterze należą do najczęściej odwiedzanych na świecie.

Rihanna lub RiRi, której nadano przydomek, wypuściła swój pierwszy zapach w 2010 roku o nazwie Reb'l Fleur. Zapach, który przemawia zarówno do dobrych, jak i złych stron jej osobowości, odważny, seksowny i naprawdę niezapomniany zapach z nutami świeżych dojrzałych owoców, wystawnych kwiatów i piżmowej mieszanki wanilii, paczuli i bursztynu. Kształt butelki został zainspirowany kształtem szpilkowej szpilki, którą Rihanna lubi. Użyła tego kształtu butelki do trzech innych zapachów; Nude (2012), Rebelle (2012) i edycja specjalna 777 Nude Diamonds (2013).

Rihanna uwielbia tworzyć zapachy i powiedziała, że ​​widzi je jak piosenki; każdy opowiada inną historię. Czwarte perfumy Rihanna, Rogue (2013), miały inny wzór niż jej pierwsze trzy zapachy; chciała odzwierciedlić to, kim była w tym czasie w swoim życiu, mówiąc: "To osobisty zapach, który jest bardziej samoświadomy. To Łotr, to ja ". Rogue Love pojawił się w 2014 roku i jest inspirowany uczuciem zakochania. Pyszna mieszanka mandarynki, jagód i brzoskwini miesza się z bogatymi nutami jaśminu, wiciokrzewu, kokosa i orchidei, które idealnie wtapiają się w potężne, zalotne nuty kremowego drewna, bursztynu, karmelu i wanilii.

Szósty zapach Rihanna dla kobiet nosi nazwę RiRi (2015) i jest wyraźnym kwiatowym zapachem. Według samej Rihanny zapach jest naprawdę zabawny, bardzo zabawny, bardzo kobiecy, bardzo dziewczęcy i flirtujący, a kampania startowa odzwierciedlała to teraz ikonicznym zdjęciem Rihanny, otoczonej różowym futrem.

W 2014 r. Rihanna brała udział w kampanii MAC Viva Glam, która przynosi korzyści kobietom, mężczyznom i dzieciom żyjącym z HIV / AIDS. W tym celu uruchomiła własną szminkę RiRi Woo Viva Glam, której dochody przeznaczono na ofiary choroby. Pracowała również jako rzeczniczka kosmetyków MAC i tworzyła kolekcje ubrań dla River Island, Giorgio Armani i Puma.

Zobacz wszystko

Rihanna linia czasu

2010
2019
2017
2017
2016
2016
2015
2015
2014
2014
2013
2013
Rogue
ROGUE

Rogue by Rihanna to orientalny zapach dla kobiet. Jest to...

2012
2012
2011
Rihanna
Kolekcje
JUŻ OD
30
Rihanna Crush
JUŻ OD
52
Rihanna Kiss
JUŻ OD
55
Rihanna Nude
JUŻ OD
35
Rihanna Reb'l Fleur
JUŻ OD
52
Rihanna Reb'l Fleur Love Always
JUŻ OD
51
Rihanna Rebelle
JUŻ OD
30
Rihanna RiRi
JUŻ OD
51
Rihanna Rogue
ROGUERogue by Rihanna to orientalny zapach dla kobiet. Jest to...
JUŻ OD
47
Rihanna Rogue Love