Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Roberto Cavalli Perfumy & Perfumy dla kobiet

Roberto Cavalli to ekstrawagancki włoski projektant mody. Jest ucieleśnieniem luksusu, uroku i elitarnego stylu życia. Dzięki swoim dzikim zwierzęcym grafikom, stylowi cyganerii i najnowocześniejszym materiałom tekstylnym nie dziwi fakt, że marka Cavalli została uznana za najlepszą markę damską na indeksie luksusowej marki w 2010 roku.

Ilekroć jest impreza na czerwonym dywanie, możesz mieć pewność, że zobaczysz jedną z pięknych sukienek Roberta Cavalliego. Jego suknie są odważne i efektowne, z ciekawą mieszanką tkanin. W 2007 roku uruchomił swoją pierwszą kolekcję high street dla H & M pod nazwą "Wearing Cavalli". Sprzedał się w ciągu kilku godzin. Cavalli nie tylko robi sukienki, ma także bardzo duży wybór garniturów dla mężczyzn, okularów przeciwsłonecznych, butów, butów, ubrań dla dzieci, torebek, zegarków, perfum, a nawet własnej wódki o nazwie Roberto Cavalli Vodka.

Cavalli współpracował z wieloma znanymi markami i ludźmi; w 2007 roku zaprojektował kostiumy dla Christiny Aguilery i Jennifer Lopez, a także szafę na światową trasę koncertową Spice Girls. W 2005 r. Playboy poprosił go o przeprojektowanie słynnego stroju króliczka. Limitowana butelka Diet Coke otrzymała projekt Cavalli w 2008 r., A włoska firma liarowa Disaronno zleciła mu zaprojektowanie trzeciej butelki z limitowaną edycją Disaronno w 2015 r.

W 2008 roku Roberto Cavalli zamierzał sprzedać swoje imperium, ale nikt nie chciał podjąć się jego działalności, więc zatrzymał je dla siebie i jeszcze więcej. Obecnie zajmuje się również projektowaniem domów, a nawet klubem nocnym, odpowiednim dla mężczyzny, który w końcu zaprojektował najdziksze, seksistowskie, erotyczne i płynne stroje dla klubowych dziewczyn.

Projekty Roberto Cavallisa są często oburzające, seksowne i zabawne, a jego zapach nie zawodzi. Wystawił ponad 30 perfum od 2002 roku.

Pierwszy zapach Roberto Cavalliego, Roberto Cavalli for Women, był natychmiastowy hitem wśród kobiet na całym świecie. Pudełko ma zwierzęce nadruki w stylu węża, które są symbolem marki Cavalli, a perfumy są subtelne, delikatne i smaczne, z nutami bursztynu, drzewa sandałowego i paczuli.

Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet od 2015 roku jest ozdobiony pięknym kryształem w górnej części i złotym wężem, który skręca się wokół szyi, a sam zapach jest wspaniałym połączeniem nut kwiatowych i drzewnych. Serpentine, od 2005 roku, jest symbolem podpisu Roberto Cavalliego. Jest to bardzo kobiecy, zmysłowy i niebezpiecznie pachnący zapach, składający się z musujących cytrusów z mango i ładnych, miękkich pieprzonych kwiatów.

Roberto Cavalli wprowadził swój letni zapach, Roberto Cavalli Exotica, w 2014 roku. Zabierze cię do egzotycznego miejsca dzięki mieszance mieszanek mango, kwiatów frangipani i kremowego drzewa sandałowego. Po prostu spryskaj, zamknij oczy i znajdź się na idealnej, białej plaży, a fale delikatnie pluskają bosymi stopami. Styl i kolekcja perfum Cavalli jest starannie zaprojektowana dla kobiety, która kocha styl i która jest młoda duchem.
Pokaż Więcej