5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Salvador Dali Perfumy & Perfumy dla kobiet

Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech, Marqués de Dalí de Pubol, znany również jako Salvador Dali, był hiszpańskim malarzem znanym z obrazów surrealistycznych. Salvador urodził się w 1904 roku w Figueres w Katalonii w Hiszpanii i zmarł w tym samym mieście w 1989 roku.

Salvador znalazł swoją miłość do malarstwa, gdy uczęszczał do szkoły rysunku w 1916 roku i miał swoją pierwszą publiczną wystawę w 1919 roku, kiedy miał zaledwie 15 lat.

Młody Salvador Dali przeniósł się do Madrytu, aby studiować i angażować się w scenę artystyczną, zwłaszcza w kubizm. Po wydaleniu w 1926 r. Salvador pojechał do Paryża, gdy poznał Pablo Picasso, malarza, który miałby ogromny wpływ na własną sztukę Dalego.

W 1929 roku Salvador spotkał się z miłością swojego życia, Gali Eluard, podczas jego jedynego w Paryżu show. Wkrótce potem weszli razem i zakończyli małżeństwo, najpierw w 1934, a potem ponownie w 1958 roku. Chociaż Salvador miał tylko oczy na swoją Galę, nie zawsze było to szczęśliwe małżeństwo. W 1968 roku kupił Gala zamek, który mógł odwiedzić tylko za pisemną zgodą.

Kiedy Salvador zmarł w 1989 roku, pozostawił po sobie spore dziedzictwo. Zauważalna jest kanapa Mae West Lips, praca nad wieloma filmami, takimi jak Spellbound Alfreda Hitchcocka, współpraca z Christianem Diorem w połączeniu z książkami, architekturą i fotografiami.
Niektóre z jego najbardziej znanych obrazów to "The Persistence of Memory", "Swans Reflecting Elephants" i "Metamorphosis of Narcissus".

Salvador również zaczął tworzyć zapachy. Zainspirowany jego żoną i muzą Gala, Salvador zrobił swój pierwszy zapach Salvador Dali Parfum w 1983 roku. Butelka perfum znajduje się w znanej butelce w kształcie wargi, symbolu, który pojawia się na każdej butelce Dali, albo w kształcie, albo w rysunkach na butelce. . Marka ma kilka kolekcji, w tym kolekcję Kiss, Dali Haute Parfumerie i Aphrodite Collection, pozostawiając coś dla każdego gustu i stylu. Z ponad 50 różnymi zapachami pod marką Salvador wyprodukowano tylko 3 z nich, podczas gdy Salvador wciąż żył.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.