5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Salvatore Ferragamo Perfumy & Perfumy dla kobiet

Salvatore Ferragamo był włoskim projektantem, który działał w latach 30-tych i 40-tych. Po jego odejściu w 1960 roku jego firma została przejęta przez rodzinę Ferragamo, która od tego czasu prowadzi firmę. Marka znana jest z luksusowych butów, akcesoriów i zapachów.

Ferragamo urodził się w Neapolu, ale jako młody człowiek wraz ze swoimi braćmi przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Wielu Włochów poszło na zachód we wczesnych latach 1900, mając nadzieję na lepsze życie na granicy. Salvatore Ferragamo był zaangażowany w buty przez całe życie, a po tym, jak jego brat znalazł mu pracę w fabryce obuwia w Massachusetts, udało mu się zmienić obuwie na fortunę, gdy otworzył sklep w Hollywood. Niesamowita jakość obuwia Ferragamos sprawiła, że ​​fale pojawiły się w miasteczku z blichtrami i wkrótce robił buty dla wszystkich wielkich gwiazd tamtych czasów.

Po ponad dekadzie w Stanach Zjednoczonych Ferragamo zdecydowało się na powrót do Włoch i był w stanie otworzyć luksusowy butik we Florencji, który obsłużył wszystkie wielkie gwiazdy tamtych czasów. Klientami byli Marilyn Monroe, Judy Garland i Eva Peron. Wraz z rozwojem firmy jakość obuwia pozostała nienaruszona, ponieważ Ferragamo upewniło się, że każda para jest wykonana ręcznie z najwyższą starannością.

Wynalazł także wiele zupełnie nowych rodzajów butów i technik, w tym tak zwany but w klatce pięty, który wciąż jest ulubionym czerwonym dywanie. Po śmierci Ferragamo w 1960 r. Firma kontynuowała pracę z żoną i dziećmi u steru, ostatecznie stając się wielonarodowym, ale pozostając firmą rodzinną do dnia dzisiejszego. Jego córka, Fiamma Ferragamo, rozwijała ducha firmy i wprowadzała wiele własnych innowacji.

Pour Femme (1998) to pierwsze perfumy Salvatore Ferragamo. To wyrafinowany kwiat z akordami drewna, trawy i świeżych owoców. Innym bardzo popularnym zapachem Salvatore Ferragamo dla kobiet jest Incanto For Women (2003), zapach zainspirowany miłością Ferragamos do wszystkiego, co piękne. Brzoskwinia, śliwka, czerwona lilia i ambrette to delikatne, eleganckie i bardzo kobiece perfumy. Został wydany w kilku nowych wersjach od wydania, w tym Incanto Shine (2007), Incanto Heaven (2007) i Incanto Bloom (2014). Emozione (2015) to świeży i pudrowy kwiat, a nuty tęczówki, piwonii i heliotropu nadają tej kobiecej elegancji, jakiej oczekujemy od perfum Ferragamo.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.