Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Serge Lutens Perfumy & Perfumy dla kobiet

Serge Lutens jest kultowym projektantem i dyrektorem artystycznym, który prowadził znakomitą karierę wśród największych światowych marek kosmetycznych, zanim założył własną firmę na przełomie tysiącleci. Zainteresowany fotografią i pięknem od najmłodszych lat, Francuz przeniósł się do Paryża w wieku 20 lat, gdzie pracował dla magazynu Vogue. Szybko stał się głosem miasta dla innowacyjnego i eleganckiego makijażu, włosów i biżuterii, które stworzył. Nikt nie zadowalał się tylko jedną pracą. Lutens utrzymywał także swoją fotografię i produkcję filmową, a jego impresjonistyczne zdjęcia były pokazywane daleko i szeroko, w tym w słynnym Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku.

To było podczas jego kadencji w Shiseido zaproponowano mu zaprojektować swój pierwszy zapach. W przeciwieństwie do wielu projektantów, Serge Lutens bierze czynny udział w tworzeniu wszystkich swoich perfum, a debiutancki album Nombre Noir (1982) stał się pierwszym z wielu i początkiem zupełnie nowej kariery dla Lutens.

Wszystkie zapachy Serge Lutens są uniseksowe, przeznaczone do noszenia przez każdego. Od 2000 roku wszystkie perfumy Serge Lutens zostały wydane w tej samej, elegancko kultowej, prostokątnej butelce, z prostą etykietą z nazwą zapachu i bardzo małą pod względem wizualnej reprezentacji zapachu. Zamiast tego tylko kolor soku w środku i nazwa ujawnia, co trzyma w sklepie.

Po ustanowieniu własnej marki w nowym tysiącleciu po dekadzie rozwijania niezwykłych zapachów luksusowych w ekskluzywnym Les Salons du Palais Royal w Paryżu, Lutens wydał stały strumień niezapomnianych zapachów. Jako perfumiarz faworyzuje wysokiej jakości składniki i narrację, budując scenę lub postać wraz z postępem notatek. Dobrym przykładem stylu opowiadania Lutensa jest orientalny Ambre Sultan (2000), który szkicuje namiot beduiński na pustyni z nutami kadzideł, przypraw i głębokich, ciemnych żywic lub Muscs Koublai Khan (1998), który maluje portret Obawiał się mongolski watażka Koublai Khan z dużą ilością zwierzęcych piżm i cywetu, który stanowi pierwotną bestię zapachu, który zdecydowanie nie powinien być noszony do pracy! Słodszą wyróżniającą się z produkcji Lutens jest urocza Bas de Soie (2010), co oznacza "jedwabne pończochy" i reprezentuje ją ze sproszkowaną tęczówką i kojącą
Pokaż Więcej