Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Sergio Tacchini Perfumy & Perfumy dla kobiet

Sergio Tacchini, urodzony w 1938 r. We Włoszech, jest byłym zawodowym tenisistą i założycielem marki o tej samej nazwie. Po zakończeniu profesjonalnej kariery tenisowej, Sergio zdecydował się założyć własną markę odzieży sportowej w 1966 roku. Jego celem było stworzenie bardziej kolorowej odzieży tenisowej, ponieważ większość ubrań dla tego sportu była całkowicie biała.

Marka, która w pierwszych latach działalności nosiła nazwę Sandy's S.p.A., zaczęła się od projektowania damskich ubrań tenisowych, ale wkrótce rozszerzyła się na inne sporty, takie jak golf i żeglarstwo. Marka stała się częścią mody sportowej, sponsorując jedne z najlepszych tenisistów na świecie, takich jak Pete Sampras i John McEnroe. Sponsorowali również innych czołowych sportowców, takich jak żeglarz Karine Fauconnier i angielski krykiecista Ian Bell.

Pierwszy zapach Sergio Tacchini dla kobiet, Donna, został wydany w 1988 roku i jest kwiatowym zapachem wypełnionym nutami lilii wodnej, lotosu, konwalii i nut owocowych. Jednym z najbardziej znanych zapachów Sergio Tacchini jest świeży BE.ST (2008). Ten zapach to piękny kwiatowy zapach o jasnych nutach, który pasuje do większości kobiet.
Pokaż Więcej