5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Sergio Tacchini Perfumy & Perfumy dla kobiet

Sergio Tacchini, urodzony w 1938 r. We Włoszech, jest byłym zawodowym tenisistą i założycielem marki o tej samej nazwie. Po zakończeniu profesjonalnej kariery tenisowej, Sergio zdecydował się założyć własną markę odzieży sportowej w 1966 roku. Jego celem było stworzenie bardziej kolorowej odzieży tenisowej, ponieważ większość ubrań dla tego sportu była całkowicie biała.

Marka, która w pierwszych latach działalności nosiła nazwę Sandy's S.p.A., zaczęła się od projektowania damskich ubrań tenisowych, ale wkrótce rozszerzyła się na inne sporty, takie jak golf i żeglarstwo. Marka stała się częścią mody sportowej, sponsorując jedne z najlepszych tenisistów na świecie, takich jak Pete Sampras i John McEnroe. Sponsorowali również innych czołowych sportowców, takich jak żeglarz Karine Fauconnier i angielski krykiecista Ian Bell.

Pierwszy zapach Sergio Tacchini dla kobiet, Donna, został wydany w 1988 roku i jest kwiatowym zapachem wypełnionym nutami lilii wodnej, lotosu, konwalii i nut owocowych. Jednym z najbardziej znanych zapachów Sergio Tacchini jest świeży BE.ST (2008). Ten zapach to piękny kwiatowy zapach o jasnych nutach, który pasuje do większości kobiet.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.