Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Shiseido Perfumy & Perfumy dla kobiet

Shiseido postawiło stopę w świecie zapachów dzięki wydaniu White Rose Natural w 1954 roku. Jest to czysty, kwiatowy zapach, jak sama nazwa wskazuje, a historia tego szczególnego zapachu jest dość niejasna. Wiemy tylko, że był to początek historii sukcesu działu perfum Shiseido. Ponieważ Shisheido wyprodukował ponad pięćdziesiąt zapachów, trudno jest wybrać ulubione. Nieznanym klejnotem w ich zasięgu są perfumy Angelique, które po raz pierwszy pojawiły się w 1991 roku. Na jego piękny aromat wpływają orientalne i kwiatowe akcenty grejpfruta, heliotropu, benzoesu i drzewa sandałowego.

Zen (1964) to prawdziwy klasyk i kochany przez wielu. Pierwotnie mieściła się w czarnej butelce ozdobionej kwiatami, zapach został ponownie uruchomiony w całkowicie białej butelce w 1999 roku. Pozostał wierny oryginalnemu preparatowi zawierającemu wybór soczystych kwiatów i został uzupełniony drewnianą bazą. Perfumy Zen zostały ponownie odnowione w złotej butelce w 2007 roku. Tym razem sok się zmienił, a zapach Zen, jaki znamy dzisiaj, jest bardziej porywczy niż grejpfrut i bergamotka.

Nowszą produkcją jest udany Ever Bloom (2015). Wypuszczone zaledwie kilka lat temu, te zapachy podbiły świat. To słodkie i kwiatowe perfumy, na które wpływa kontrast między Wschodem a Zachodem, podobnie jak dziedzictwo firmy. Stworzone przez akcenty lotosowe, bułgarską różę, tunezyjski kwiat pomarańczy i drewno hinoki. Później wydano następców Ever Bloom Eau de Toilette (2016) i Ever Bloom Extrait Absolu (2016).
Pokaż Więcej