Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Stella McCartney Perfumy & Perfumy dla kobiet

Córka fotografki Lindy Paula McCartneya, Stella McCartney miała dość normalne dzieciństwo, zważywszy na to, kim byli jej rodzice. Po ukończeniu szkoły w brytyjskiej wsi Stella ukończyła studia w St. Martins w 1995 roku. W branży mody otrzymała swoją pierwszą poważną pracę w Chloe w 1997 roku. Po opuszczeniu Chloe, by ścigać dziecięce marzenie, założyła własną, firmę. Debiutując w pierwszej kolekcji kobiet we Francji w 2001 roku. Podczas śniadania biznesowego poznała swojego męża Alasdhaira Willisa (2003), który nigdy nie przegapił żadnego ze swoich pokazów mody. Mają razem czworo dzieci i podobnie jak McCartneys mają nadzieję wychować je na wsi.

Produkty Stelli McCartney są teraz podstawą w wielu wyrafinowanych szafach. Tworząc modne rzeczy takie jak obcasy, torebki, ubrania i wiele innych rzeczy, zawsze pamięta, że ​​jej elementy muszą dobrze wyglądać na osobie, a nie tylko na wybiegu. Kiedy dorastała jako wegetarianka, tkaniny takie jak skóra i futro nie są włączone do jej projektów. W 2012 roku została uhonorowana Orderem Imperium Brytyjskiego i otrzymała nagrodę H & M Conscious Award w 2013 roku.
Stella pracowała z wpływowymi nazwiskami w branży i wyprodukowała całe kolekcje z takimi jak Adidas i H & M. Ona również współtworzyła i była mózgiem, 2016 brytyjskich zestawów olimpijskich.

Produkty Stelli sprzedawane są w ponad 20 wolnostojących sklepach w Londynie, Soho i Paryżu. Jej przedmioty są również dostępne w ponad 200 domach towarowych. Wkraczając w świat perfum w 2003 roku, wprowadzając na rynek Stellę, ma w swoim portfolio ponad 25 zapachów. Niektóre z naszych ulubionych to oryginalna Stella i zmieniony wariant (2014), które można odróżnić od złotego akcentu na butelce. Podczas gdy Stella skupia się na liście róż, L.I.L.Y (2012) ma piżmowy i ziemisty aromat. Otwarcie z silną nutą trufli, która rozluźnia się w sercu konwalii spoczywającej na dnie mchu dębowego.
Pokaż Więcej