Thierry Mugler Perfumy & Perfumy dla kobiet

Thierry Mugler jest kultowym nazwiskiem w świecie perfum. Nie tylko posiada on bogate linie zapachów i wód po goleniu, ale jest też jednym z bardziej kontrowersyjnych i pomysłowych producentów perfum wszechczasów. Urodzony się w Strasburgu w 1948 roku, Mugler od zawsze był mężczyzną o skomplikowanym charakterze. Nawet do dziś każdy projekt Muglera, czy to ze świata mody czy zapachów, zawsze jest przeprowadzany z pełnym zobowiązaniem, lojalnością wobec klientów i lekceważeniem tego, co myślą inni. Mugler już od swoich pierwszych projektów dał się poznać jako ostry charakter – kochany lub znienawidzony, jego styl nie pozostawia nikogo obojętnym. Sukienka od Muglera może być skórzana, metalowa lub prawie niewidoczna - jedyne, co czego można być pewnym to, że będzie inna niż wszystkie!

Mugler przeniósł się do Paryża mając około 25 lat, gdzie pracował jako niezależny projektant. W tym właśnie czasie zaczął naprawdę eksperymentować z projektowaniem, tworząc różnorodnych kolekcje odzieży gotowej dla domów mody w Paryżu, oraz Mediolanie, Londynie i Barcelonie. W 1973 roku Mugler stworzył swoją pierwszą niezależną kolekcję odzieży kobiecej o nazwie ‘Cafe de Paris. Po sukcesie jego pierwszej kolekcji i z pomocą Melka Treantona, Thierry Mugler rozpoczął swoją pełną sukcesów karierę jako projektant mody dla kobiet i szybko został również twórcą perfum oraz zapachów.

Pierwsze perfumy Muglera, Angel, zostały wydane w 1992 roku i spowodował ogromne zamieszenia, ponieważ były pierwszym ze swojego rodzaju – zapachem gourmand. Angel opiera się na słodkich nutach wanilii, ciemnej czekolady i karmelu. Wywarł on bardzo silny wpływ na świat perfum powyżej 1990 roku. Perfumy Mugler Angel są obecnie, i prawdopodobnie pozostaną w przyszłości, jednymi z najlepiej sprzedających się perfum wszechczasów.

Inne kobiece zapachy z oferty Mugler obejmują include Alien, Innocent oraz Womanity, wydane w 2010 roku. W przeciwieństwie do wielu innych twórców perfum, Mugler jest bardzo dokładny jeśli chodzi w kwestię wprowadzenia nowego zapachu i nie chce być definiowany lub naciskany przez rynek masowy. Dopiero całe 13 lat po sukcesie Angel Mugler postanowił po raz kolejny zadziwić świat perfum swoimi drugimi kobiecymi perfumami, Alien. O tych perfumach można powiedzieć, że rozprzestrzeniają tajemniczą aurę i są magicznym eliksirem zamkniętym w butelce o oryginalnym kształcie.

Trzeci zapach Mugler, Womanity ukazał się aż o 18 lat po sukcesie Angel i 5 lat po zapachu Alien. Jest to zapach, który ekscytuje wszystkich jego fanów i oddaje hołd kobiecości. Słowo Womanity zostało wymyślone przez Muglera, ma łączyć słowa kobieta, ludzkość oraz miasto, zdobywając serca kobiet na całym świecie swoimi pikantnymi, słodkimi i słonymi nutami.

Obecnie perfumy Muglera są prawdopodobnie bardziej znane niż jego kreacje modowe. W swoim wyjątkowym klubie Circle Mugler zrzesza on fanów swoich zapachów i zapewnia dodatkowe atrakcje oraz dostęp do specjalnych edycji.

Zobacz wszystko

Thierry Mugler linia czasu

1993
2020
2009
2005
2005
Alien
ALIEN

Alien marki Thierry Mugler to orientalno - drzewny zapach dla...

2001
1998
1998
Angel Innocent
ANGEL INNOCENT

Angel Innocent firmy Thierry Mugler to odświeżający, kwiatowy...

1994
1994
Angel
ANGEL

Angel marki Thierry Mugler to orientalny zapach wanilii dla...

Thierry Mugler
Kolekcje
JUŻ OD
99
Thierry Mugler Alien
ALIENAlien marki Thierry Mugler to orientalno - drzewny zapach dla...
JUŻ OD
161
Thierry Mugler Alien Eau Sublime
JUŻ OD
190
Thierry Mugler Alien Essence Absolue
JUŻ OD
201
Thierry Mugler Alien Flora Futura
JUŻ OD
87
Thierry Mugler Angel
ANGELAngel marki Thierry Mugler to orientalny zapach wanilii dla...
JUŻ OD
245
Thierry Mugler Angel Eau Sucree
JUŻ OD
281
Thierry Mugler Angel Étoile des Rêves
JUŻ OD
246
Thierry Mugler Angel Fruity Fair
JUŻ OD
183
Thierry Mugler Angel Innocent
ANGEL INNOCENTAngel Innocent firmy Thierry Mugler to odświeżający, kwiatowy...
JUŻ OD
134
Thierry Mugler Angel Muse
JUŻ OD
281
Thierry Mugler Angel New Star
JUŻ OD
109
Thierry Mugler Aura
JUŻ OD
511
Thierry Mugler Le Angel Immaculate
JUŻ OD
211
Thierry Mugler Womanity