Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Valentino Perfumy & Perfumy dla kobiet

Założona przez Valentino Garavaniego w 1960 roku, Valentino S. p.A. stała się jedną z najbardziej udanych marek luksusowych w teraźniejszości. Po odejściu geniuszu mody włoskiej w 2008 roku, dynamiczny duet projektowy Maria Grazia Chiuri i Pierpaolo Piccioli przejęli twórczy kierunek marki i byli w stanie połączyć bogatą historię domu z nowoczesnym podejściem do projektowania, tworząc jedne z najbardziej udanych Valentino. kolekcje wszechczasów. Ich słynna kolekcja Rock Stud obejmuje buty i ubrania ozdobione kwadratowymi ćwiekami, które zainspirowane zostały szczegółami historycznych rzymskich drzwi. Kawałki te wywołały poruszenie na pasie startowym i odniosły szczególny sukces w sekcji obuwia. Niezależnie od tego, czy chodzi o buty, sandały czy espadryle - szczególnie w ostatnich latach Valentino wypracowało sobie doskonałą reputację dzięki innowacyjnym i wygodnym projektom obuwia.

Valentino zawsze słynęło z kolekcji Haute Couture, składających się z pięknych i misternych strojów na miarę, wykonanych ręcznie w rzymskiej pracowni przez około 60 mistrzów i kobiet. Z ceną około 50 000 funtów, luksusowe suknie są zarezerwowane dla bogatych i sławnych i zostały ulubionymi na czerwonym dywanie. W ramach linii Haute Couture Valentino oferuje również suknie ślubne i buty ślubne. Niektóre z najbardziej znanych klientów firmy to Anne Hathaway, szwedzka księżniczka Madeleine, Jennifer Lopez, Elizabeth Taylor i Jackie Onassis, którzy wszyscy mówili "tak" w Valentino.

Oprócz odzieży, obuwia i akcesoriów, Valentino oferuje również katalog zapachów dla kobiet i mężczyzn. Początkowo wydany we współpracy z Procter & Gamble, perfumy Valentino są wydawane przez Puig od 2010 roku. Debiutancki zapach marki to kwiatowy zapach sygnowany Valentino dla kobiet (1978). Po tym wstępnym wydaniu nie było żadnego nowego zapachu Valentino aż do lat 90., który przyniósł nam niezwykle popularny "Very Valentino" dla kobiet (1998), kwiatowy, zielony zapach z mocnymi nutami magnolii, fioletu i piżma. Do najbardziej znanych zapachów Valentino z XXI wieku należą perfumy kwiatowe Rock'n'Rose i kolekcja Valentina wprowadzone w orientalnej kwiatowej Valentinie w 2011 roku. Inne perfumy z tej kolekcji to kwiatowo-owocowe perfumy Valentina Pink z 2014 roku z nutami truskawki , czarna jagoda i piżmo w górnej części, kwiatowe serce róży i piwonii oraz słodka baza składająca się z bursztynu, wełny i praliny z kaszmiru oraz orientalna, kwiatowa Valentina Poudre (2016), która przekazuje pewność z pudrową nutą na kwiecistym sercu i baza wanilii i drzewa sandałowego.
Pokaż Więcej