Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Vera Wang Perfumy & Perfumy dla kobiet

Vera Wang jest amerykańską projektantką mody, znaną z rewolucjonizowania sukni ślubnych lat 80. i zostania pionierem "nowoczesnej", wyrafinowanej sukni ślubnej. Wciąż jest uważana za najlepszego projektanta mody w sukniach ślubnych, zarówno pod względem elegancji, jak i ceny (jej zbiory są przystępne dla każdego, ponieważ mogą wynosić od 600 do 1400 dolarów).

Zanim została projektantką mody, Vera Wang była zawodową łyżwiarką figurową, ale kiedy nie została wybrana do igrzysk olimpijskich, zdecydowała się wejść w świat mody. Stała się najmłodszym redaktorem Vogue w wieku 23 lat, ale potem wyjechała w 1985 roku i dołączyła do Ralpha Laurena jako dyrektor ds. Projektowania. Po dwóch latach pracy w Ralph Lauren założyła własną firmę i otworzyła swój salon designerski w nowojorskim Carlyle Salon Hotel. Zaprojektowała suknie ślubne dla różnych celebrytów, w tym Kim Kardashian, Alicii Keys, Jennifer Garner, Victorii Beckham i Kate Hudson. Jej suknie ślubne były również prezentowane w różnych hollywoodzkich filmach i serialach telewizyjnych.

Najpopularniejsze rozszerzenia marki Vera Wang to okulary przeciwsłoneczne, buty i perfumy. Jej pierwsze perfumy dla kobiet zostały wydane w 2002 roku, a jego męski towarzysz pojawił się dwa lata później. Najlepszym bestsellerem Very Wang jest księżniczka, która została wydana w 2006 roku. Ma słodko-kwiatowy zapach o skręcie kwaszenia, dostarczany przez różowe owoce guawy. Wszystkie zapachy Vera Wang mają kwiatowo-owocową nutę, ale wszystkie mają swój własny, specyficzny akcent. W przypadku Glam Princess gruszka i pomarańczowa baza są następnie osłaniane przez nasiona pianki marshmallow i ambrette. Podobnie Lovestruck Floral Rush ma serce z białej frezji i różowego kwiatu męczennicy, skontrastowane z zapachem szampana i różowego pieprzu.
Pokaż Więcej