Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Victoria's Secret Perfumy & Perfumy dla kobiet

Victoria's Secret została założona w 1977 roku przez Roya Raymonda przy wsparciu jego żony Gaye. Przed otwarciem sklepu Victoria's Secret Raymond poczuł się zakłopotany, gdy kupował bieliznę swojej żonie w domach towarowych. Sukces Victoria's Secret wciąż rośnie, aw latach 80-tych stał się niszowym sklepem z bielizną, który został uznany za "bardziej burleskowy niż główna ulica". Jego pierwszy sklep został otwarty w centrum handlowym, a jego ideą było, aby sklep był przytulny i zachęcający.

Victoria's Secret ma szeroką gamę produktów, w tym bieliznę, odzież do spania, stroje kąpielowe, odzież sportową i produkty kosmetyczne, takie jak balsamy do ciała, mgiełki ciała, perfumy i środki do mycia ciała. Mówiąc o zapachach, VS zawiera ponad 200 damskich zapachów w swoich kolekcjach, od lekkich i świeżych po ciemne i uwodzicielskie. Ich pierwszy zapach pojawił się w 1992 roku i nie mają zamiaru przestać ich tworzyć w najbliższym czasie. Do ulubionych należą mgiełki ciała, które kochają zarówno kobiety, jak i mężczyźni (kobiety). Ich najlepiej sprzedające się perfumy to Bombshell (2010) o kwiatowym, owocowym zapachu i Sexy Little Things Noir (2008) o kolejnym kwiatowym, figlarnym zapachu.

Od pierwszego koncertu w 1995 roku odbywa się coroczny pokaz mody "Victoria's Secret Fashion Show". W 2014 roku ich show zgromadził 2,5 miliona dolarów, podzielone na wiele organizacji charytatywnych. Najbardziej znane to VS Angels Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lily Aldridge i Martha Hunt. Oprócz swoich Aniołów mają też modele mówione, które pracują jako jedni od kilku lat z rzędu. Wśród nich znalazły się Miranda Kerr i Rachel Hilburt.
Pokaż Więcej