5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Yardley Perfumy & Perfumy dla kobiet

Yardley of London istnieje od ponad 200 lat i zawiera szereg brytyjskich perfum, kosmetyków i kosmetyków. Nazwa pochodzi od Williama Yardleya, który kupił firmę od synów założyciela, Samuela Cleavera, kiedy zbankrutowali. W połowie XIX wieku firma sprzedała szereg produktów, w tym perfumy, kosmetyki, pomady do włosów, mydła i proszki. Jeden z ich pierwszych mydełek, Old Brown Windsor, był wystawiony na Wielkiej wystawie w 1851 roku w The Crystal Palace. Sukces w biznesie skłonił ich do otwarcia sklepu przy ulicy Bond Street w Londynie w 1910 roku.

Po kilku modyfikacjach wizerunku i logo marki, Yardley stał się wkrótce bardzo popularną marką, która przekazała wiarygodność i wiedzę. W 1967 Yardley wybrał brytyjski model Twiggy, aby promować swoje produkty. Ich sukces był niesamowity i wkrótce stali się symbolem brytyjskiego stylu i kultury lat 60. XX wieku.

Najbardziej popularnym zapachem Yardley jest Lavender, który jest uprawiany specjalnie dla nich na południu Anglii. Większość ich zapachów ma bazę lawendową, jednak używają także innych zapachów kwiatowych, takich jak piwonia i lilia. Zapach Yardley Lawendowy został wprowadzony w Anglii w 1873 roku i siedem lat później dotarł do Ameryki.

Dzisiejsze zapachowe zapachy Yardley to zarówno jego charakterystyczne zapachy (Kwiatire, Daisy, Jade i Diamond), jak i klasyczne zapachy (Lavender, Angielska róża, Lily of the Valley, April Fiołki). English Lavender stała się ponadczasowym klasykiem, którego wyjątkowy zapach bergamotki i drzewa sandałowego miesza się ze słodką i relaksującą nutą lawendy. Diament zawiera nuty kwiatowe konwalii i róży, słodzone akordami gruszy i miodu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.