Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Yves Saint Laurent Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jeden z najbardziej kultowych i wpływowych projektantów mody kobiecej, który kiedykolwiek pojawił się na wybiegu, Yves Saint Laurent (urodzony Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent) urodził się w 1936 r. W byłej francuskiej Algierii i przeniósł się do Paryża w wieku 17 lat. dążenie do tego, co miało być jedną z najbardziej udanych karier w historii mody i zapachu. Po krótkim okresie w armii, Laurent założył własną firmę modową w latach 60. XX wieku, a obecnie istnieje ponad 70 sklepów na całym świecie w 27 różnych krajach - najbardziej widoczna jest obecność w Europie w 17 różnych krajach.

Podczas radykalnego i ewolucyjnego okresu mody damskiej Yves Saint Laurent stał na głowie i ramionach nad wszystkimi innymi projektantami dzięki śmiałym i śmiałym koncepcjom projektowym. Najbardziej charakterystycznym z nich jest to, w jaki sposób usprawnił modę kobiecą, wprowadzając kilka linii bardziej uniwersalnych przedmiotów - pantów -suits, kurtki safari i smokingi dla pań to tylko niektóre z nielicznych przykładów wkładu w ich dobrobyt i chociaż dom Yves Saint Laurent jest znany z całej gamy produktów, jego sukces rozkwitł, gdy opracował jeden z najbardziej kultowych kawałki mody damskiej - kurtka "Le Smoking", na którą jest on wciąż zapisywany na dzień dzisiejszy.

Rozwój bardzo udanej linii kosmetyków został wprowadzony w 1978 roku, a seria linii zapachowych miała wkrótce nastąpić w latach 80-tych i 90-tych. Pierwszy zapach Y dla kobiet powstał w 1964 roku i nadal pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się perfum tej marki. Inne popularne zapachy to Rive Gauche (1970), Opium (1977) i Paryż (1983), które są nadal współczesnymi klasycznymi zapachami, podobnie jak nowsze perfumy, takie jak Baby Doll (2000), Elle (2007) i La Nuit de l'Homme (2009), które zostały stworzone, aby przyciągnąć młodszego, bardziej nowoczesnego fana i zapewnić ciągły sukces tej marki.

Etykietę YSL można często znaleźć wśród najbogatszych kobiet w Hollywood - Bridget Jones Star Renee Zellweger i aktorka Chloe Sevigny zostały zauważone w tej popularnej marce mody, a kultowe logo, które po raz pierwszy zostało zaprojektowane w 1963 roku, jest nadal używane że ta marka jest łatwo rozpoznawalna i zasługuje na to. Oprócz asortymentu damskiego mody i zapachów, YSL można znaleźć w większości linii akcesoriów, takich jak torebki, szaliki, buty, paski, biżuteria i wyroby skórzane, zarówno z ich szerokiej oferty sklepów, online, jak i w ekskluzywnych domach towarowych i butikach.
Pokaż Więcej