Yves Saint Laurent Perfumy & Perfumy dla kobiet

Jeden z najbardziej kultowych i wpływowych projektantów mody kobiecej, który kiedykolwiek pojawił się na wybiegu, Yves Saint Laurent (urodzony Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent) urodził się w 1936 r. W byłej francuskiej Algierii i przeniósł się do Paryża w wieku 17 lat. dążenie do tego, co miało być jedną z najbardziej udanych karier w historii mody i zapachu. Po krótkim okresie w armii, Laurent założył własną firmę modową w latach 60. XX wieku, a obecnie istnieje ponad 70 sklepów na całym świecie w 27 różnych krajach - najbardziej widoczna jest obecność w Europie w 17 różnych krajach.

Podczas radykalnego i ewolucyjnego okresu mody damskiej Yves Saint Laurent stał na głowie i ramionach nad wszystkimi innymi projektantami dzięki śmiałym i śmiałym koncepcjom projektowym. Najbardziej charakterystycznym z nich jest to, w jaki sposób usprawnił modę kobiecą, wprowadzając kilka linii bardziej uniwersalnych przedmiotów - pantów -suits, kurtki safari i smokingi dla pań to tylko niektóre z nielicznych przykładów wkładu w ich dobrobyt i chociaż dom Yves Saint Laurent jest znany z całej gamy produktów, jego sukces rozkwitł, gdy opracował jeden z najbardziej kultowych kawałki mody damskiej - kurtka "Le Smoking", na którą jest on wciąż zapisywany na dzień dzisiejszy.

Rozwój bardzo udanej linii kosmetyków został wprowadzony w 1978 roku, a seria linii zapachowych miała wkrótce nastąpić w latach 80-tych i 90-tych. Pierwszy zapach Y dla kobiet powstał w 1964 roku i nadal pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się perfum tej marki. Inne popularne zapachy to Rive Gauche (1970), Opium (1977) i Paryż (1983), które są nadal współczesnymi klasycznymi zapachami, podobnie jak nowsze perfumy, takie jak Baby Doll (2000), Elle (2007) i La Nuit de l'Homme (2009), które zostały stworzone, aby przyciągnąć młodszego, bardziej nowoczesnego fana i zapewnić ciągły sukces tej marki.

Etykietę YSL można często znaleźć wśród najbogatszych kobiet w Hollywood - Bridget Jones Star Renee Zellweger i aktorka Chloe Sevigny zostały zauważone w tej popularnej marce mody, a kultowe logo, które po raz pierwszy zostało zaprojektowane w 1963 roku, jest nadal używane że ta marka jest łatwo rozpoznawalna i zasługuje na to. Oprócz asortymentu damskiego mody i zapachów, YSL można znaleźć w większości linii akcesoriów, takich jak torebki, szaliki, buty, paski, biżuteria i wyroby skórzane, zarówno z ich szerokiej oferty sklepów, online, jak i w ekskluzywnych domach towarowych i butikach.

Zobacz wszystko

Yves Saint Laurent linia czasu

Yves Saint Laurent
Kolekcje
JUŻ OD
219
Yves Saint Laurent Black Opium
JUŻ OD
237
Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock
JUŻ OD
179
Yves Saint Laurent Black Opium Glowing
JUŻ OD
225
JUŻ OD
315
Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche
JUŻ OD
318
Yves Saint Laurent Elle
JUŻ OD
100
Yves Saint Laurent L'Homme
L'HOMMEL'Homme Yves Saint Laurent to świeży, drzewny zapach, który...
JUŻ OD
310
Yves Saint Laurent La Collection Yvresse
JUŻ OD
238
Yves Saint Laurent Manifesto
JUŻ OD
193
Yves Saint Laurent Mon Paris
JUŻ OD
204
JUŻ OD
143
Yves Saint Laurent Opium
OPIUMOpium marki Yves Saint Laurent to orientalno-drzewny zapach dla...
JUŻ OD
180
Yves Saint Laurent Paris
PARISParis marki Yves Saint Laurent to kwiatowo-drzewny zapach dla...
JUŻ OD
215
Yves Saint Laurent Parisienne
JUŻ OD
162
Yves Saint Laurent Rive Gauche
JUŻ OD
58
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
JUŻ OD
94
Yves Saint Laurent Y
Y