5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Punkty lojalnościowe Perfum Klik

Perfum Klik prowadzi teraz program lojalnościowy dla wszystkich klientów.

Jak zacząć zbierać punkty lojalnościowe?

Za każdy 5 zł wydany na www.perfum-klik.pl otrzymuje się 1 punkt lojalnościowy o wartości 0,05 zł odejmowanej od kolejnego zakupu. Zdobyte punkty lojalnościowe są dodawane do konta po dokonaniu płatności. W celu uzyskania punktów lojalnościowych należy się zarejestrować. Za każdy kolejny zakup są przyznawane dodatkowe punkty lojalnościowe, które można dalej zbierać lub zrealizować. Im więcej nazbiera się punktów, tym większy rabat przy kolejnym zakupie.

Jak zrealizować punkty?

Punkty realizuje się podczas finalizacji transakcji i można je wykorzystać na dowolny produkt dostępny na stronie. 500 punktów o wartości 25 zł to szybka oszczędność.

Jak można sprawdzić liczbę zebranych punktów?

Wystarczy zalogować się na swoje konto i już można przeglądać infromacje dotyczące poprzednich zamówień oraz zebranych punktów lojalnościowych.
Za zakupy w Perfum Klik otrzymuje się standardowe punkty, ale od czasu do czasu na witrynie internetowej można również znaleźć wiele ciekawych promocji, w których klienci otrzymują podwójną lub nawet potrójną liczbę punktów za zakup niektórych produktów.
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.