5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Regulamin

(1) Wprowadzenie

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z serwisu Perfum-Klik.pl; korzystanie z naszego serwisu oznacza pełną akceptację tego regulaminu przez użytkownika. Jeśli użytkownik nie zgadza się z jakąkolwiek częścią tego regulaminu, nie powinien korzystać z naszej witryny.

(2) Prawa własności intelektualnej

Jeśli nie zaznaczono inaczej, Perfum-Klik.pl lub nasi licencjodawcy są właścicielami praw własności intelektualnej w odniesieniu do witryny internetowej i materiałów zawartych na witrynie internetowej. Z zastrzeżeniem poniższej licencji, wszystkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone.

(3) Licencja na użytkowanie witryny internetowej

Użytkownik może oglądać, pobierać wyłącznie do buforu i drukować strony z tej witryny internetowej, pod warunkiem, że:

(a) Nie opublikuje materiałów z Perfum-Klik.pl (obejmuje umieszczenie na innej witrynie) i nie będzie powielać lub przechowywać materiałów z tej witryny w żadnym publicznym lub prywatnym elektronicznym systemie wyszukiwania informacji;

(b) Nie będzie powielać, duplikować, kopiować, sprzedawać, odsprzedawać, odwiedzać lub w inny sposób wykorzystywać naszej witryny lub materiałów znajdujących się na naszej witrynie w celach komercyjnych bez naszej wyraźnej pisemnej zgody;

(c) Nie będzie edytować lub w inny sposób modyfikować żadnych materiałów znajdujących się na witrynie.

(4) Ograniczenie odpowiedzialności

Informacje znajdujące się na tej witrynie są bezpłatne, a użytkownik przyjmuje do wiadomości, że byłoby nierozsądne, aby pociągać Perfum-Klik.pl do odpowiedzialności w związku z witryną i zawartymi na niej informacjami.

Perfum-Klik.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poprawności informacji zawartych na tej witrynie, nie gwarantuje ich kompletności i dokładności, ani nie zobowiązuje się do zapewnienia dostępności witryny i aktualności materiałów na niej umieszczonych.

W maksymalnym zakresie dozwolonym obowiązującym prawem wykluczamy wszystkie oświadczenia, gwarancje i warunki (w tym, bez ograniczeń, warunki implikowane przez prawo dotyczące zadowalającej jakości, przydatności do określonego celu i wykorzystania rozsądnej staranności i umiejętności).

Nasza odpowiedzialność ogranicza się i jest wyłączona w maksymalnym zakresie dozwolonym obowiązującym prawem. Perfum-Klik.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub następcze straty lub szkody wynikające z tego regulaminu lub w powiązaniu z witryną, wynikające z odpowiedzialności deliktowej, umownej lub w inny sposób - w tym, bez ograniczeń, wszelką utratę zysku, kontraktów, działalności gospodarczej, wartości firmy, danych, dochodów, przychodów lub przewidywanych oszczędności.

Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie wyłącza, ani nie ogranicza odpowiedzialności Perfum-Klik.pl za oszustwa, w przypadku śmierci lub uszkodzenia ciała w wyniku zaniedbania Perfum-Klik.pl, lub odpowiedzialności z jakiegokolwiek innego powodu, której nie można wyłączyć lub ograniczyć na mocy obowiązującego prawa.

(5) Zmiany

Perfum-Klik.pl może okresowo wprowadzać zmiany regulaminu. Należy okresowo zapoznawać się z informacjami na naszej stronie, aby zaznajomić się z aktualną wersją regulaminu.

(6) Całość umowy

Niniejszy regulamin wraz z zasadami ochrony prywatności stanowi całość porozumienia między Perfum-Klik.pl a użytkownikami w odniesieniu do korzystania z witryny internetowej oraz zastępuje wszelkie wcześniejsze umowy w odniesieniu do korzystania z tej witryny internetowej.

(7) Prawo właściwe i jurysdykcja

Niniejsza nota prawna jest skonstruowana i interpretowana zgodnie z prawem angielskim, a wszelkie spory z nią związane podlegają wyłącznej jurysdykcji sądów angielskich.

(8) Dane kontaktowe Perfum-Klik.pl

Pełna nazwa firmy to Perfum Klik Ltd, adres Unit 22, Guinness Road Trading Estate, Guinness Road, Manchester, M17 1SB. Numer pod jakim zarejestrowana jest firma to 6784155.

Zwroty

Mamy nadzieję, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z zakupu, a Perfum-Klik.pl stara się rozwiązywać wszelkie zaistniałe problemy. Jeśli jednak klienci są w jakikolwiek sposób niezadowoleni z zakupu, niezwłocznie wymienimy produkt, przyznamy kredyt lub zwrócimy koszty.

Warunki dokonywania zwrotu

 1. Klienci mają prawo zwrotu zamówienia w ciągu 28 dni od zakupu. W przypadku, gdy klient skorzysta ze swojego prawa do anulowania zamówienia po jego zrealizowaniu , produkty muszą być zwrócone nieotwarte i nieużywane w celu uzyskania zwrotu kosztów produktu. Klient musi skontaktować się z Perfume Click w celu potwierdzenia zwrotu każdego produktu.
 2. Żądamy, aby produkty zostały zwrócone w oryginalnym opakowaniu.
 3. Wszystkie zwrócone produkty muszą zostać dostarczone w ciągu 28 dni od zakupu, aby kwalifikować się do zwrotu lub wymiany. Wszelkie przedmioty uszkodzone podczas zwrotu z powodu niewystarczającego opakowania mogą otrzymać zwrot części tylko według uznania Perfum-Klik.pl.
 4. Jeśli produkt nie dotarł do klienta, należy poinformować Perfum-Klik.pl o tym fakcie w ciągu 28 dni od daty wysłania, w celu przeprowadzenia dochodzenia. Po upływie 28 dni żadne roszczenie nie będzie przyjęte.
 5. W rzadkich przypadkach, gdy klient otrzyma nieprawidłowy przedmiot, Perfum-Klik.pl, po otrzymaniu zwróconego nieprawidłowego przedmiotu, wyśle prawidłową rzecz i zwróci koszt opłaty pocztowej.
 6. Zamówienia zwrócone lub „Nie odebrane” od naszej firmy kurierskiej zostaną zrefundowane wyłącznie według kosztu produktu. Klienci zostaną o tym fakcie poinformowani. Jeśli klient nadal jest zainteresowany produktem, musi go ponownie zamówić.
 7. Nasz Adres Zwrotny to: Unit 22, Guinness Road Trading Estate, Trafford Park, Manchester, M17 1SB, United Kingdom.

Regulamin bonów upominkowych

 1. Bony upominkowe można realizować wyłącznie na produkty przedstawione na witrynie internetowej Perfum Klik (www.perfum-klik.pl)
 2. Bony upominkowe są jak gotówka. Bony nie podlegają wymianie w przypadku zagubienia lub kradzieży.
 3. Bonu upominkowego nie można wymienić na gotówkę. Bon nie podlega wymianie lub przekazaniu innej osobie.
 4. Bon można wykorzystać na każdy produkt o cenie niższej lub równej kwocie nominalnej umieszczonej na tym kuponie. Jeżeli wartość zakupu przekroczy wartość bonu upominkowego, w celu dokonania transakcji konieczne jest dokonanie płatności. Niewykorzystaną kwotę można wykorzystać w kolejnych transakcjach.
 5. Bon jest unikalnym kodem. Prosimy nie ujawniać tego kodu innym osobom; za niewłaściwe wykorzystanie kodu odpowiada kupujący.
 6. Kody bonów są ważne 12 miesięcy od daty zakupu.
 7. Wartość pieniężną bonu upominkowego można sprawdzić, wprowadzając kod bonu w kasie na witrynie www.perfum-klik.pl.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym czasie.

Więcej informacji znajduje się na stronie kontaktu.

Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.