5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Valentino Kąpiel i ciało

Na Stronie
Sortuj
Valentino Garavani był w stanie otworzyć swój pierwszy butik na słynnej Via Veneto w Rzymie w 1960 roku. W tym czasie właśnie wrócił z Paryża, gdzie studiował projektowanie w prestiżowej École des Beaux Arts w Paryżu i pracował jako praktykant dla kilku modowe marki, w tym Jean Dessès i Guy Laroche.

Ich kolekcje obejmują Haute Couture oraz modę Ready-to-Wear dla mężczyzn i kobiet, linię akcesoriów sprzedawanych pod marką Valentino Garavani, w tym buty, torby, okulary przeciwsłoneczne i biżuterię, a także linię zapachową. Ich produkty są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.