5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Clinique Kąpiel i ciało

Na Stronie
Sortuj
Dzięki dziesiątkom lat doświadczenia w kosmetyce naprawdę nie ma innej marki, takiej jak Clinique. Ta amerykańska firma oferuje zarówno wiedzę naukową, jak i łatwe w użyciu produkty o sprawdzonych wynikach.

Eliksir do ciała Clinique Aromatic Elixir to świetny balsam do ciała, który również powoduje uczucie ukojenia bez obezwładniania skóry. Wiele osób z alergiami na perfumy odkryło, że mogą nosić gładką skórę Clinique bez naruszania ich alergii. Spróbuj posmarować je żelem pod prysznic, aby uzyskać dłuższą żywotność.

Chociaż może wydawać się nieco staroświeckim odejściem od płynnych środków czyszczących, będziesz zachwycony stałym mydłem do twarzy Clinique. Podobnie jak w przypadku wielu produktów Clinique jest to doskonały wybór, jeśli masz wrażliwą skórę.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.