5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Elizabeth Taylor Kąpiel i ciało

Na Stronie
Sortuj
Największe hollywoodzkie imię, jakie kiedykolwiek wyszło z Wielkiej Brytanii, Elizabeth Taylor miało wszystko - talent, hipnotyzujące fioletowe oczy i życie osobiste o wiele bardziej ekscytujące i dramatyczne niż jakikolwiek film, jaki kiedykolwiek powstał. Przez 79 lat była publicznie znana, była pierwszą gwiazdą, która wprowadziła własne zapachy, była ikoną stylu, zdobyła dwa Oscary i zagrała w 50 filmach.

Jej szeroki zakres zapachów przyniósł jej więcej niż cała jej kariera aktorska, a jej zapachy, Passion, White Diamonds i Violet Eyes nadal są bestsellerami na całym świecie.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.