5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Issey Miyake Kąpiel i ciało

Na Stronie
Sortuj
Issey Miyake jest japońską projektantką urodzoną w 1938 roku. Znany jest ze swoich pełnych przygód projektów za pomocą zwykłych materiałów i procesów, a także perfum takich jak L'eau d'Issey (1992) i Pleats Please (1993).
Oprócz swoich zapachów, Issey Miyake oferuje również niesamowite produkty, takie jak perfumowane żele pod prysznic, dezodoranty, kremy do ciała i bogate zestawy upominkowe.

Perfume Click ma świetny wybór tanich produktów Issey Miyake, w tym zapachów i produktów do kąpieli, w najlepszych cenach. Poniżej możesz zobaczyć elementy wyposażenia, które obecnie posiadamy. Zajrzyj do działu zapachów, aby zobaczyć pełny zapas perfum i wód po goleniu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.