Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Elizabeth Arden Kosmetyki

Na Stronie
Sortuj
Elizabeth Arden otworzyła słynny salon Red Door na legendarnej Piątej Alei w Nowym Jorku w 1910 roku i zaczęła oferować własne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki.

Marka była prawdziwym pionierem piękna i zyskała popularyzację makijażu oczu, koordynacji kolorów i klas kosmetycznych w sklepie. Jej oferta makijażu była skierowana do codziennych kobiet, a duża część jej sukcesu polegała na uczeniu klientów, jak najlepiej używać jej produktów. Było to w czasach, gdy kosmetyki były postrzegane jako niskiej klasy, ale Arden był w stanie zmienić to postrzeganie poprzez ciężką pracę i know-how.

Dziś Elizabeth Arden jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych marek kosmetycznych na świecie, nie tylko sprzedającą produkty kosmetyczne, ale także perfumy i produkty do pielęgnacji skóry. Są teraz częścią grupy Revlon po sprzedaży została wyrzucona w 2016 roku.

Asortyment kosmetyków Elizabeth Arden obejmuje popularne produkty, takie jak zawsze popularny podkład Flawless Finish i balsam do ust Eight Hour, oparty na legendarnym kremu o tej samej nazwie. Wiele z ich produktów jest dostępnych dla wszystkich głównych typów skóry, dzięki czemu można znaleźć coś, co wygląda dobrze i zgadza się ze skórą. Hipoalergiczny tusz do rzęs Arden jest nasycony dobrocią, nadając twoim rzęsom zasłużone witaminy i wilgoć, jednocześnie zapewniając niesamowitą objętość i kolor. Kiedy nadszedł czas, aby oczyścić swoje doskonałe środki czyszczące, nie tylko pozbyć się śladów makijażu, ale także delikatnie złuszcza i łagodzi skórę.

Szukasz tanich produktów Elizabeth Arden? Perfumy Click ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym sklepie, oferując fantastyczne oferty, rabaty i specjalne oferty dotyczące makijażu, produktów do pielęgnacji skóry i zapachów tej fantastycznej marki. Nasz sklep pozwala zaoszczędzić mnóstwo na swoich ulubionych iw odróżnieniu od innych sprzedawców zawsze otrzymasz zniżkę na wiele przedmiotów, jeśli kupisz więcej niż jeden produkt. Przejdź do perfumerii Kliknij i odkryj największy w Wielkiej Brytanii sklep tanich kosmetyków i wiele więcej!
Pokaż Więcej