5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Max Factor Kosmetyki

Na Stronie
Sortuj
Max Factor to nie tylko nazwa firmy, ale nazwa prawdziwej osoby. Max Factor był polsko-amerykańskim biznesmenem, któremu udało się stworzyć nowoczesny przemysł kosmetyczny poprzez swoje innowacje produktowe i praktyki biznesowe. Jest również znany z pracy w branży filmowej.

W 1914 roku Max Factor wynalazł nową wersję smaru, który został użyty do makijażu teatralnego. Ta nowa wersja może być nakładana w cieńszej warstwie, dzięki czemu wygląda bardziej naturalnie na filmie. Dzięki tej innowacji Max Factor stał się czołowym filmowcem do makijażu filmowego. Sprzedawał również realistyczne peruki z ludzkich włosów do wykorzystania w filmach.

Factor nie tylko opracował produkty dla przemysłu filmowego; jego dwaj synowie pomogli firmie rozwinąć się wśród szerokiej publiczności, gdzie wśród innych produktów sprzedawano ołówki do brwi, podkłady i nową innowacyjną gamę kolorów Color Harmony, która zawiera proszki do wszystkich kolorów skóry. W 1930 roku Max Factor wynalazł nowoczesny błyszczyk do ust. Pierwotnie był przeznaczony do użycia w filmach, dzięki czemu usta błyszczą na ekranie. Marilyn Monroe i Norma Jeane Mortenson, dwa blondyne bomby tego czasu miały czerwoną szminkę Max Factor i jednym z haseł z Max Factor było to, że każda dziewczyna mogła wyglądać jak jej ulubiona gwiazda filmowa, gdyby ona również nosiła makijaż Max Factor.

Kiedy Max Factor zmarł w 1938 roku, jego syn przejął firmę, trzymając ją w rodzinie. Pierwszym nowym produktem powstałym po jego odejściu była pomadka Tru Color wykonana z odpornego na rozmazywanie preparatu. To była pierwsza pomadka odporna na rozmazywanie na świecie! Rok 1954 był rokiem kolejnego wynalazku - korektora. Erace Concealer szybko stał się standardem branżowym i był używany w większości produkcji telewizyjnych i filmowych do czasu pojawienia się HD! Max Factor był także pierwszą firmą, która wypuściła wodoodporny makijaż w 1971 roku.

Jako ojciec chrzestny sztucznych rzęs było naturalne, że to Max Factor wymyślił tusz do rzęs False Lash Effect. Pierwsza wersja efektu Fałszywy Lash pojawiła się w 2008 roku i od tej pory jest najlepiej sprzedającym się produktem. Innymi tuszami do rzęs od Max Factor są tusz do rzęs Calorie 2000, który od ponad dwudziestu lat jest ulubieńcem makijażystki, bez smug i szybkoschnących rzęs o dramatycznym efekcie - Po prostu fantastyczny i kochaj to! to niektóre z recenzji, które znajdziesz w Internecie podczas wyszukiwania tuszu do rzęs Max Factor.

W 2015 roku Max Factor wypuścił serię tematyczną Star Wars, aby uczcić wydanie Gwiezdnych wojen: Przebudzenie mocy. Asortyment zawierał już wypuszczone produkty (Color Elixir Lipsticks i False Lash Effect Mascara) w opakowaniu Star Wars oraz 6 specjalnie zaprojektowanych makijaży.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.