5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Rimmel Kosmetyki

Na Stronie
Sortuj
Rimmel jest jednym z najstarszych wciąż aktywnych producentów kosmetyków na świecie, założonym w Londynie w 1834 roku.
Początkowo firma nie zajmowała się makijażem, lecz sprzedawała luksusowe perfumy. Jednak wkrótce po otwarciu pierwszego sklepu francuski założyciel Eugène Rimmel dostrzegł potrzebę innych produktów i zaczął majsterkować przy makijażu. To doprowadziło go do wymyślenia czegoś, co dziś nazywamy tusz do rzęs. W rzeczywistości czarny pędzel był tak związany z Eugène w 1800 roku, że istnieje wiele krajów europejskich, w których tusz do rzęs jest ogólnie określany jako "rimmel". Rimmel będzie pionierem kilku innych produktów, takich jak pomadki do płukania jamy ustnej i pachnące. Był również jednym z pierwszych, którzy reklamowali się przy użyciu katalogów produktów, które zostały wysłane pocztą.

W latach czterdziestych Rimmel zmienił właściciela, ale nadal będzie ważnym graczem i innowatorem w dziedzinie kosmetyków. Dzięki Coty firma mogła się rozwijać globalnie, a produkty Rimmel są teraz sprzedawane na całym świecie. Dziś są znani ze swojego sloganu "Get The London Look" i ich zaangażowania w wszechstronną jakość produktów, które są tak przystępne, jak są one trendy.
W 2011 roku Kate Moss stworzyła i wprowadziła linię szminek dla Rimmel - bang on trend z własną gamą kolorów, która była ogromnym sukcesem.
W 2016 roku Rita Ora dołączyła do marki Rimmel, przyjmując reklamę na nowy poziom - do makijażu zaproszono artystów makijażu, blogerów i vlogerów, aby stworzyć inspirowany stylem londyńskim. Zwycięzcą spotkania była Rita Ora, która stała się globalnym ambasadorem Rimmel, tworząc nowy marketing internetowy dla marki, utrzymując Rimmel w świeżości i trendy dzięki temu, co dzieje się w realnym świecie.

Wśród najpopularniejszych produktów Rimmel znajduje się Volume Flash Max Mascara z efektownym różowym opakowaniem i niezawodnym rozszerzeniem rzęs, Long Lasting Foundation, który robi dokładnie to, co mówi, oraz I Love Lasting Nail Polish, który spełnia swoją nazwę niezwykle trwałe polerki w szerokiej gamie jasnych odcieni.
#Alipstickrevolution lub TheOnly1 to ulubiona szminka Rimmel. Żywy kolor, zapewnia wilgoć, komfort i długotrwałą moc - Bez kompromisów i bez kompromisów - czego nie lubić?
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.