5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Clarins Opalanie

Na Stronie
Sortuj
Clarins, francuska firma produkująca kosmetyki luksusowe, opracowała gamę kosmetyków do opalania, zaczynając od garbników, które przygotują skórę do opalania. Nie tylko samoopalacze zapewniają naturalny blask, ale także mają wygładzać linie i powiększone pory.

Po wygaśnięciu słońca będziesz potrzebować ochrony przed słońcem i Clarins Sun Control Stick jest genialny. Po prostu używaj go na wrażliwych obszarach, takich jak nos, uszy i usta. Jest to solidny kij i bardzo łatwy do noszenia w torbie lub kieszeni. Jest idealny do uprawiania sportów wodnych, narciarstwa i intensywnego opalania.

Wszystkie produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej Clarins chronią skórę przed promieniowaniem UV, nawilżają skórę i zapobiegają widocznym oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.

Gdy słońce zachodzi, będziesz musiał chronić opaleniznę i skórę przed łuszczeniem - Clarins After Sun ma to kluczowe znaczenie - przywróci wilgoć, komfort i zmiękczy skórę, a specjalne składniki pomogą zapobiegać łuszczeniu. Gdziekolwiek się wybierasz - pamiętaj, aby zadbać o swoją skórę - to jedyna, którą otrzymasz.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.