Clarins Opalanie

Clarins, francuska firma produkująca kosmetyki luksusowe, opracowała gamę kosmetyków do opalania, zaczynając od garbników, które przygotują skórę do opalania. Nie tylko samoopalacze zapewniają naturalny blask, ale także mają wygładzać linie i powiększone pory.

Po wygaśnięciu słońca będziesz potrzebować ochrony przed słońcem i Clarins Sun Control Stick jest genialny. Po prostu używaj go na wrażliwych obszarach, takich jak nos, uszy i usta. Jest to solidny kij i bardzo łatwy do noszenia w torbie lub kieszeni. Jest idealny do uprawiania sportów wodnych, narciarstwa i intensywnego opalania.

Wszystkie produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej Clarins chronią skórę przed promieniowaniem UV, nawilżają skórę i zapobiegają widocznym oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.

Gdy słońce zachodzi, będziesz musiał chronić opaleniznę i skórę przed łuszczeniem - Clarins After Sun ma to kluczowe znaczenie - przywróci wilgoć, komfort i zmiękczy skórę, a specjalne składniki pomogą zapobiegać łuszczeniu. Gdziekolwiek się wybierasz - pamiętaj, aby zadbać o swoją skórę - to jedyna, którą otrzymasz.

Zobacz wszystko
65
Cena det. 110 zł
41%
ZNIŻKI
Clarins Sun Care Body Cream SPF30 150ml
79
Cena det. 110 zł
28%
ZNIŻKI
Clarins Sun Care Body Cream SPF50+ 150ml
1
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ